Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Ovo sto si slikao je krekovan manzera skener, samo budi fer i reci ko je taj sto ti ga dao.
Kako idu stvari ti ces ga dati jos nekome, taj isto i na kraj ce biti javan.
I ti se zamaras glupostima. Znas koliko je meni taj skener zanimljiv. Par sati dok ga isprobam.
A inace nabavim sve sto me interesuje, platim, trampim, isposlujem ..to se inace zove menadzerstvo ;)
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.220
Поени од реакции
5.442
I ti se zamaras glupostima. Znas koliko je meni taj skener zanimljiv. Par sati dok ga isprobam.
A inace nabavim sve sto me interesuje, platim, trampim, isposlujem ..to se inace zove menadzerstvo ;)
Haha dobar si :), koliko kosta krekovana verzija do 2050 godine.
500.png

Ti ne znas ocito ko je N3L3. Zna onaj sto ti (pro)dao ovu verziju.
Samo budi fer i reci ko je taj :).
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Член од
8 мај 2020
Мислења
116
Поени од реакции
126
I ja sam cuo za N3l3-ta...covek je jako dobar inace. Ne znam ga direktno na zalost, al znam gde se nalazi na netu po kanalima :)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
I ti se zamaras glupostima. Znas koliko je meni taj skener zanimljiv. Par sati dok ga isprobam.
A inace nabavim sve sto me interesuje, platim, trampim, isposlujem ..to se inace zove menadzerstvo ;)
To ti se zove biznis.Ako oces bit meneder onda te moram ja zaposlit.Kad radis za sebe nemozes bit meneder.,a menadzerstvo ta rec ne postoji u biznisu.
Jedino sta biznis ne pozna pinkove i te gluposti.
Автоматски споено мислење:

I ja sam cuo za N3l3-ta...covek je jako dobar inace. Ne znam ga direktno na zalost, al znam gde se nalazi na netu po kanalima :)
Download IPTV TOOLS V 1.0.0
✅ WINDOWS 10

⚠ New payment system :

Yearly : https://shoppy.gg/product/bGpFeyA
LifeTime : https://shoppy.gg/product/CAawyoI
 
Член од
24 јуни 2020
Мислења
9
Поени од реакции
12
Ne znam sta si ti skenirao , brzina ovisi o mnogo faktora .. postavki attacka , da li koristis proxy ili ne, tvoje konekcije, tvog procesora , protoka samog servera itd itd..

Ako je ovo sporo , ne znam sta je onda brzo

Прегледај го приврзокот 290844Прегледај го приврзокот 290845
Ти то зовеш брзо? Хахахаха
Ево како то моје чедо ради и са не провереним проксијем.



Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Член од
9 ноември 2020
Мислења
78
Поени од реакции
41
Haha dobar si :), koliko kosta krekovana verzija do 2050 godine.
Прегледај го приврзокот 290887

Ti ne znas ocito ko je N3L3. Zna onaj sto ti (pro)dao ovu verziju.
Samo budi fer i reci ko je taj :).
Haha pa ne razumijem zasto ga i krekuje ako nece da ga podijeli? Napravi ga kao za par svojih 'kolega' 'vjernih' ljudi samo jel!

Vidi se kako im moze vjerovati kad opet procuri, mozda da zamjeni taj svoj uzi krug ljudi sa rezervnim timom, mozda mu budu zahvalniji!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom