Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
MANZERA AYENNA 1.0.0 je unapređena verzija, sada uspešno skenira i stalker portale, ali i dalje je spor (kod startovanja i kod skeniranja) i pretpostavljam da i dalje krade skenirane pronalaske, tj. prebacuje ih prvo online u svoju bazu.
20e nije mnogo ali pitanje je da li ga treba uzeti, oni koji bi koristili samo njega verovatno treba da ga uzmu, oni koji koriste više različitih skenera verujem da neće!
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
evo ovako......da tacno je to use i u svoje kljuse,zato evo resenja i za kajganu......kada Acid postavi moderatora u ovom delu foruma voljni smo da damo android aplikaciju i panel gde ce on sam postavljati liste i dati clanovima kajgane na koriscenje da gledaju po zelji free....
To je napravio sve jedan nas Vip clan...usput posle toga je napravio i jos za 4-5 sajta a s obzirom da je kajgana nama uvek bila prijateljski forum zasto i ona ne dobije od nas na poklon......

Screenshot_20210331-030005.png
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
560
Поени од реакции
1.344
MANZERA AYENNA 1.0.0 je unapređena verzija, sada uspešno skenira i stalker portale, ali i dalje je spor (kod startovanja i kod skeniranja) i pretpostavljam da i dalje krade skenirane pronalaske, tj. prebacuje ih prvo online u svoju bazu.
20e nije mnogo ali pitanje je da li ga treba uzeti, oni koji bi koristili samo njega verovatno treba da ga uzmu, oni koji koriste više različitih skenera verujem da neće!
Sve te skenere,zatvorenog tipa,mozes "objesiti macku o rep":) OB je bio i ostao kralj skenera.
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
evo ovako......da tacno je to use i u svoje kljuse,zato evo resenja i za kajganu......kada Acid postavi moderatora u ovom delu foruma voljni smo da damo aplikaciju i panel gde ce on sam postavljati liste i dati clanovima kajgane na koriscenje da gledaju po zelji free....
To je napravio sve jedan nas Vip clan...usput posle toga je napravio i jos za 4-5 sajta a s obzirom da je kajgana nama uvek bila prijateljski forum zasto i ona ne dobije od nas na poklon......

Прегледај го приврзокот 290154
boki super je to ali ima problem sa url snooperom ce kopirati strim i vuci liste i ode to u vjetar i to ce biti plikacija za jos brze unistvanje listi tako je kako je a ideja je dobra
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
boki super je to ali ima problem sa url snooperom ce kopirati strim i vuci liste i ode to u vjetar i to ce biti plikacija za jos brze unistvanje listi tako je kako je
a znam a kopaju i namai,smucilo nam se da azuriramo ali eto neka gleda narod ,bar onaj koji nezna sam doci do liste......mi smo za 6 meseci promenili bar 40 listi.....posto ima 5 u panelu.......a sta da se radi......
 

ovs

Член од
4 јануари 2021
Мислења
293
Поени од реакции
415
Velika zahvalnost @elmu986 za vrhunska exyu lista,razlika megu terestrialni i iptv signal je nekoliko sekunde.:zver:
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
a znam a kopaju i namai,smucilo nam se da azuriramo ali eto neka gleda narod ,bar onaj koji nezna sam doci do liste......mi smo za 6 meseci promenili bar 40 listi.....posto ima 5 u panelu.......a sta da se radi......
Kod nas za sad idu jos prve 3 za cudo uz malo poguravanja.
Автоматски споено мислење:

Sve te skenere,zatvorenog tipa,mozes "objesiti macku o rep":) OB je bio i ostao kralj skenera.
Ima i bolji i to jako jako
 

Kajgana Shop

На врв Bottom