Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Mislim da je moderator napravio veliku gresku zbog @panelrazarac nije mi zao njeg ali mi zao pilica, oni ce da budu kolateralna steta jer ovaj @panelrazarac ko zna sta ce napravit kad nema pristup forumu ! Ako nista bar zbog pilica past ce mrtve glave a moderator ce snosit moralnu odgovornost :vrtioci: !
цитат
Daj momak popusi si ako si reseler gradine ne seri ovdje.Ja sam za tebe doktor u zivotu.Nisam ti ja kriv sta zivis u konzervi od tune,a i vidim ovdje po pisanju da si neki teski seronja.Ako je tebi iptv sofisticioniran posao nije ni cudo odakle si pa te minula pamet.Dok ces ti postic u zivotu sta sam ja i prosao sve sta ja onda se busaj ovdje.
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
цитат
Daj momak popusi si ako si reseler gradine ne seri ovdje.Ja sam za tebe doktor u zivotu.Nisam ti ja kriv sta zivis u konzervi od tune,a i vidim ovdje po pisanju da si neki teski seronja.Ako je tebi iptv sofisticioniran posao nije ni cudo odakle si pa te minula pamet.Dok ces ti postic u zivotu sta sam ja i prosao sve sta ja onda se busaj ovdje.
Zivjela kajgana demokratija i najaci administrator na svim ex yu forumima. Ovo samo ovdje ima :jeeee::jeeee::jeeee::jeeee:
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
цитат
Daj momak popusi si ako si reseler gradine ne seri ovdje.Ja sam za tebe doktor u zivotu.Nisam ti ja kriv sta zivis u konzervi od tune,a i vidim ovdje po pisanju da si neki teski seronja.Ako je tebi iptv sofisticioniran posao nije ni cudo odakle si pa te minula pamet.Dok ces ti postic u zivotu sta sam ja i prosao sve sta ja onda se busaj ovdje.
Citat : jeli to sad i meni odgovor na post :) ili dokaz o losem skolskom odgoju clana @panelrazarac ako je sve to napiso nije meni njeg nesto zao ali pilici :( nisu nista skrivili !:D
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Jest da je konjina taj dsuki al nije uredu da pisemo o njemu kad nije tu :)
@iptv
Pusti malo covjeka otisao da vinograd zaljeva, susi sljive, pravi rakiju sta znam ja puno je tih poljuprivrednih poslova.
 
Последно уредено:

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Ja samo pisem o pilicima :) on je pridjev koji ide uz njih sta cu :rolleyes:
Al kako od iptv kraljeva da dodzu na taj nivo da se raja sprda sa njima, kako im Dado krunu preuze dzaba i forumi utjecaji kurcevi palcevi.
Marko Cepenkov
Dali si to i duxa banirao pa ga nema, neobicno mi nema komentara od velikog znalca.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom