Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Meni si dao par lista ... obostrano smo si dali po par lista kako sa 1 konekcijom tako i sa vise ... ja sam tebi dao one liste sto sam iskenirao ili na neki drugi nacin pronasao ....... bilo ih je par....... dobivene liste od @dux4 nikom nisam davao niti cu .... neke od njih jos rade ... mogu te liste sto mi je poslao na Pm slikovito da dokazem da sam dobio od @dux4 par lista ... ;) ujedno da neke liste jos Dan danas rade bolje receno
od 03.2020-te
I poenta tvog posta je......
elvis.muhic4 javi se na skype razmjenicemo par listi nije problem :)
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
2.478
Поени од реакции
3.756
kazem, polarizovali smo se ovde, pouceni virtuelnim iskustvom, :D ko zna kako bi bilo u stvarnom zivotu ;)
Автоматски споено мислење:

aj, laku noc (jutro)
 
Член од
31 јануари 2020
Мислења
130
Поени од реакции
89
Obaveštavamo vas da, od 1. februara 2021. godine, korisnici „Invest Inženjering“ d.o.o. Novi Sad postaju sastavni deo kablovskog operatora „Moja Supernova“ d.o.o. Beograd. Od tog trenutka, korisnici pomenutog operatora nastaviće sa korišćenjem usluga televizije, interneta i fiksne telefonije u okviru kablovskog operatora „Moja Supernova“ d.o.o. Beograd, koji na tržištu posluje u okviru brenda „Supernova“.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
I poenta tvog posta je......
elvis.muhic4 javi se na skype razmjenicemo par listi nije problem :)
Hvala na ponudi ... mozda i ocu ;) konkretno mene liste ne zanimaju ... iskreno ;) ujedno skoro svaki Dan posaljem nekom po par lista dal iskenirane dal na neki drugi nacin od mene pronadjene ... te na drugi nacin su bolje i rade u Vlc ;)

Juce sam imao jednu od prepiski ....

dotican je i ovdje na forumu samo malo manje akrivan ... poslao sam mu ovdje Dez. 2019-te liste ....

Petak u 01.10 imali smo prepisku preko Pm .... pitao me dal je do njega da mu ne radi lista ??

Danas mi coek napisao na Pm

Konkretno onu prvu si mi poslao Decembar 2019, radi jos uvek godinu i vise...

probao sam danas te 2 liste iz 2019-te .. skinuo ... pokrenuo .. rade ... i produzene ..... jedna od njih do kraj 03.2021 druga do 09.2021... usput mu poslao jos 2 liste istog servera sa rok trajanja do 05.2021 i 12.2021 .. stabilne liste... naravno pitao ga ako mu treba jos nek kaze ... a sto nisu radile zasigurno je nesta bilo do servera .... uglavnom rade .... 4.522 KB ... ima sve ono sto zeli da ima u listi ... i dodajem da nebi bilo sipam iz supljeg u prazno sve napisano mogu da dokazem ;) et ;)

Pozdrav
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Hvala na ponudi ... mozda i ocu ;) konkretno mene liste ne zanimaju ... iskreno ;) ujedno skoro svaki Dan posaljem nekom po par lista dal iskenirane dal na neki drugi nacin od mene pronadjene ... te na drugi nacin su bolje i rade u Vlc ;)

Juce sam imao jednu od prepiski ....

dotican je i ovdje na forumu samo malo manje akrivan ... poslao sam mu ovdje Dez. 2019-te liste ....

Petak u 01.10 imali smo prepisku preko Pm .... pitao me dal je do njega da mu ne radi lista ??

Danas mi coek napisao na Pm

Konkretno onu prvu si mi poslao Decembar 2019, radi jos uvek godinu i vise...

probao sam danas te 2 liste iz 2019-te .. skinuo ... pokrenuo .. rade ... i produzene ..... jedna od njih do kraj 03.2021 druga do 09.2021... usput mu poslao jos 2 liste istog servera sa rok trajanja do 05.2021 i 12.2021 .. stabilne liste... naravno pitao ga ako mu treba jos nek kaze ... a sto nisu radile zasigurno je nesta bilo do servera .... uglavnom rade .... 4.522 KB ... ima sve ono sto zeli da ima u listi ... i dodajem da nebi bilo sipam iz supljeg u prazno sve napisano mogu da dokazem ;) et ;)

Pozdrav
Pa hvalis doticnog da ste razmjenjivali liste, znam ja da to tebi nije interesantno jel poslije 10+ godina u iptv nije ni za ocekivati da se bavis tim. Ali krivo mi kad ovako neko ko nezna razliku izmedzu tcp i udp pametuje ovdje i glumi budalu. Pozz i sve najbolje.
Автоматски споено мислење:

Pitanje za Serbian forum team i Torpeda posto vidim da nesto palamudi ovdje?
Flussonic exploit list kad ce to javno ili da pucamo :)
 
Последно уредено:
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Pa hvalis doticnog da ste razmjenjivali liste, znam ja da to tebi nije interesantno jel poslije 10+ godina u iptv nije ni za ocekivati da se bavis tim. Ali krivo mi kad ovako neko ko nezna razliku izmedzu tcp i udp pametuje ovdje i glumi budalu. Pozz i sve najbolje.
Vidi ;) imas svoje misljenje naravno.. nije mi bila namjera nikog da hvalim ... napisao sam samo istinu tj. da sam imao solidnu komunikaciju sa @dux4 ...

Ti ili neko drugi ako imate suprotno misljenje mojeg na osnovu bilo kakvih vasih negativnih desavanja dal iz sadasnjosti ili proslosti u to ne ulazim ... niti imam pravo na to ... niti zelim ...

Edit:
zadnji put @dux4 poslao mi je listu
23.09.2020-te ja njemu 02.11.2020-te

Pozdrav za tebe
 
Последно уредено:

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Vidi ;) imas svoje misljenje naravno.. nije mi bila namjera nikog da hvalim ... napisao sam samo istinu tj. da sam imao solidnu komunikaciju sa @dux4 ...

Ti ili neko drugi ako imate suprotno misljenje mojeg na osnovu bilo kakvih vasih negativnih desavanja dal iz sadasnjosti ili prosöosti u to ne ulazim ... niti imam pravo na to ... niti zelim ...

Pozdrav za tebe
Vidi boga ti, i ti postao onaj sa KANDILOM, ali ako ne zelis da se mjesas onda ne pises ili ne komentarises. Ako vam drugi sute ovdje na forumu i uvlace vam se jel ste vi kao nesto bitni, ja necu vjeruj mi . Ajde objavite kako do token za fullsonic, kako do nekih regularnih provajdera (sbb,nettvplus,telemach,bhtelecom...) al ne lud sam ja a vi ste pametni sto sto sve krijete.
Pisam vam se na sve vipove i grupacije ljudi kojima je to dozvoljeno.

P.S. Slikaj jos uvjek onu Astru od onih CZ mozda je nekom i interesantna.
 
Последно уредено од модератор:
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Vidi boga ti, i ti postao onaj sa KANDILOM, ali ako ne zelis da se mjesas onda ne pises ili ne komentarises. Ako vam drugi sute ovdje na forumu i uvlace vam se jel ste vi kao nesto bitni, ja necu vjeruj mi . Ajde objavite kako do token za fullsonic, kako do nekih regularnih provajdera (sbb,nettvplus,telemach,bhtelecom...) al ne lud sam ja a vi ste pametni sto sto sve krijete.
Pisam vam se na sve vipove i grupacije ljudi kojima je to dozvoljeno.

P.S. Slikaj jos uvjek onu Astru od onih CZ mozda je nekom i interesantna.
O cemu ti ? ne mozes mene natjerat da se mjenjam za neke liste i slicno .. ja da zelim o tom odlucujem ja sa kim i kad ... naravno ako zelim ... meni liste u mom zivotu nisu prioritet a koliko vidim tebi jesu i kako izgleda da si opsjednut njima ??? Koga briga za liste? a sta cu ja da komentarisem to prepusti meni ...

Znas kako me briga za tokene i tim svim? prodje mimo mene ....

Te legalne sto si nabrojao gledaju se ... usput da ti kazem da sam Telemach BA ja prvi slikao ovdje na udp mogu da ti pronadjem taj post... isto tako ja nemam potrebu da se zezam sa nettv plus kad ga gledam dzaba bez dodatne nadoplate u sklopu Total Tv-a ....

SBB na udp vec slikano od mene mozda ti promaklo? nebitno... samo ti pucaj sa cim raspolazes a ja cu se vec nekako snaci ... ne zelim da se sa tobom prepucavam ... ovim zavrsavam diskusiju

Pozdrav
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Srce sanja pa se prene,
Uvijek tako priča krene
Kažu da su snovi važni
A što kad su snovi lažni?!

Sve su misli srcu tijesne
Čim poleti, na pod tresne,
Srce krene - kriva ruta
Pa se prašine naguta.

Srce je kreten za pet,
Sa tobom je spremno za let,
A ti ga vrtiš okolo prsta
Srce mi je ugrožena vrsta!

Dobro vam jutro dobri ljudi.
 
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Dobro jutro svima.
Автоматски споено мислење:

144883338_4117082628304740_4695943779043159948_n.jpg
Автоматски споено мислење:

144493397_217622316711432_223734563553306614_o.jpg
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
450
Поени од реакции
263
Последно уредено:
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
Treba mi Country Music Chanel(CMC),ne California Music Chanel(CMC)
dobar stream, ako ima ko, .!
Zahvaljujem.
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
560
Поени од реакции
1.344
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom