Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

hijazez

Molla kuqe
Член од
27 февруари 2017
Мислења
296
Поени од реакции
482
pa ako djelis sa poznanicima pustis N i onda nema frke :) jer CS se samo djeli sa poznanicima ili povjerljivim likovima , inace upotrebom oscam-cccam 256 moze se svaka C linija prikazat kao lokal tj da posjedujes karticu ;)
Linija se prikaziva kao local ali ako pustis neki kanal koji taj peer kaze da mu je local (prio) a oscam otvori taj kanal iz neke druge linije znaci da taj per nema tu karticu :)
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Sve je to dobro sa SAT ali nadjes dobar i stabilan IPTV server i sve ti ljudi vec nastimali , netreba ti ni antena ni moduli ni resiveri ! Mislim da je puno jednostavnije ;) i jeftinije :)
сателитската антена ,веќе е минато за урбана средина!
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Linija se prikaziva kao local ali ako pustis neki kanal koji taj peer kaze da mu je local (prio) a oscam otvori taj kanal iz neke druge linije znaci da taj per nema tu karticu :)
Pa zato je u najbolje vrijeme bilo djelit sa dobrim prijateljima od povjerenja
@iptv sta ti znaci to "dobar i stabilan IPTV server" i jel' ti to placas (koliko)
mislis na listu
Jos uvijek ne a u buducnosti ko zna ! Ako budem primoran :)
 
Член од
10 ноември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
45
Sve je to dobro sa SAT ali nadjes dobar i stabilan IPTV server i sve ti ljudi vec nastimali , netreba ti ni antena ni moduli ni resiveri ! Mislim da je puno jednostavnije ;) i jeftinije :)
A rekao sam trenutno mi nestabilan net za IPTV, moze da gura na pc, telefonu povremeno! Al bih nesto stabilnije za svakodnevno..
Автоматски споено мислење:

Sad cemo kajganu pretvorit u cardsaring
Pa naziv ove teme je Internet, Radio i Televizija ne Iptv :D Svakako se u zadnje vrijeme sve manje pisalo o IPTV-u :P
 

Kajgana Shop

На врв Bottom