Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 април 2020
Мислења
4
Поени од реакции
13
најверојатно тоа си истиот член
TCM
дали да те банирам ,одма ,,или покасно?????

не испраќајте му мак ,,адреси,,,ќе се јави сам ,дали е истиот член или не
Nisam taj za kog me optužuje te neznam od kud vam to na koji način da vam dokažem ja sam prvi put ovdje
Автоматски споено мислење:

оди проверка на ИП адресата,,,,ќе видиме
Nije problem ukoliko bude odmah me izbacite
 
Член од
7 ноември 2019
Мислења
208
Поени од реакции
247
Malo iskrenosti je opasna stvar, a mnogo je apsolutno fatalno!
Dobro vece dobri forumasi.......
 
Член од
10 јули 2016
Мислења
163
Поени од реакции
218
hhahahaha..koji budala..bokser,on nezna ni sta znaci virus...mozda misli da su to neke sprave za treniranje...
Автоматски споено мислење:


nek ti tata sipu racku,debilu ...nemas ti nista,mozda imas tumor ili koronu....
Автоматски споено мислење:


..da jeste..sve je obezbedjeno bar u srbiji.....a za ovce i vunu...to pricas iz svog iskustva....
O ovom pisem


Sent from my SM-G975W using Tapatalk
 
Член од
31 јануари 2020
Мислења
121
Поени од реакции
70
Jel ima neki portal (mac) gde ima starije serije sa prevodom, kako sto e x-files, star trek TNG i sl?
 

pesovzoran

Superlative Сasual Dating - Genuine Females
Член од
6 март 2018
Мислења
6
Поени од реакции
3
Здраво, дали може една листа со ех-ју канали на приватна порака, однапред благодарам, Поздрав и останете со здравје.
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Ružo moja plava
Ružo moja prava,
Sva su čuda s tobom ošla
Al' me jubav nije prošla.
Ostala mi zemlja suva
I sićanje da te čuva.

Ruža moja plava
Već odavno spava
U mom vrtu drača niče
Ko će pamtit sritne priče
Ko će pamtit ljudi moji
Toga nima, ne postoji...

Dobro vam jutro dobri ljudi.

91376525_1533013886874570_296877377974173696_n.jpg
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Pitanje za admine. Imam dva mac skener programa koji su sada crackani. Da je objavim ovdje?

Što ćeš to raditi , digni ga na cloud i pošalji link onom ko ti se javi privatno i gotovo (nasim ljudima jer bi se iznenadio koliko stranaca prati ovaj forum )... znam da je taj sa slike objavljen javno ali bez obzira, ne moraš ga još ti toliko omasoviti.
 
Член од
10 јануари 2020
Мислења
47
Поени од реакции
52
Što ćeš to raditi , digni ga na cloud i pošalji link onom ko ti se javi privatno i gotovo... znam da je taj sa slike objavljen javno ali bez obzira, ne moraš ga još ti toliko omasoviti.
Thank Dadoxy, znaš da će se proširiti ali pitam samo. A i navalit će na poruke pa :)
 
Член од
22 март 2017
Мислења
182
Поени од реакции
134
Lekcije Nikole Tesle kako da se sačuvate od korone
Nikola Tesla bio je genije čiji su izumi promenili svet, a u trenutku kad je taj svet ugrožen širenjem koronavirusa i dalje možemo da učimo od njega. Ovog puta ne iz udžbenika, već iz neobičnih detalja njegovog privatnog života.

Tesla je, navodno, tvrdio da mu je potrebno samo dva sata sna, bio je opsednut bojem tri i imao je gotovo paničan strah od virusa i bakterija.
Kažu da je koristio 18 maramica kojim bi detaljno brisao sto, posuđe i escajg pre svakog obroka.
Obično je nosio mekane kožne rukavice i odbijao je da se rukuje sa bilo kim. Onda kada to nije mogao da izbegne, uz izvinjenje je jurio do toaleta da bi oprao ruke.
Neki će njegov strah od zaraze povezati sa činjenicom da je u mladosti jedva preživeo koleru, a prema nekim izvorima Teslin strah od mikroba počeo je nakon što je kroz mikroskop pogledao vodu za piće.
“Ako biste samo nekoliko minuta posmatrali ta užasna stvorenja, dlakava i ružnija od svega što možete zamisliti, koja se šire po vodi – više nikada ne biste popili ni kap neprokuvane ili nesterilisane vode
 

Kajgana Shop

На врв Bottom