Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
22 март 2017
Мислења
182
Поени од реакции
134
"Koronavirus nije stigao iz Kine – napravili su ga ljudi zbog 5G mreže"
Britanski bokser Amir Kan ima svoje viđenje i teoriju čitave situacije oko pandemije koronavirusa.

"Ne mislim da je virus došao iz Kine. To je laž, ljudi pričaju da je tamo nastao jer su Kinezi jeli slepe miševe i zmije. To je sr*nje. Verujete li u to? Ja ne", poručio je Kan.

Kan je potom nastavio sa izlaganjem svoje teorije.

"Koronavirus ovo, koronavirus ono, verovatno vam je dosadilo, kao i meni. Ovo je napravio čovek i to sa razlogom. Verujem da su virus kreirali kako bi isprobali 5G mrežu. Zar vi ne mislite tako? Ovo znači da oni sada mogu da imaju punu kontrolu nad ljudima. Zašto nas zatvaraju u karantin ako se ne radi o tome?", pitao je Kan.
 
Член од
5 ноември 2019
Мислења
117
Поени од реакции
61
"Koronavirus nije stigao iz Kine – napravili su ga ljudi zbog 5G mreže"
Britanski bokser Amir Kan ima svoje viđenje i teoriju čitave situacije oko pandemije koronavirusa.

"Ne mislim da je virus došao iz Kine. To je laž, ljudi pričaju da je tamo nastao jer su Kinezi jeli slepe miševe i zmije. To je sr*nje. Verujete li u to? Ja ne", poručio je Kan.

Kan je potom nastavio sa izlaganjem svoje teorije.

"Koronavirus ovo, koronavirus ono, verovatno vam je dosadilo, kao i meni. Ovo je napravio čovek i to sa razlogom. Verujem da su virus kreirali kako bi isprobali 5G mrežu. Zar vi ne mislite tako? Ovo znači da oni sada mogu da imaju punu kontrolu nad ljudima. Zašto nas zatvaraju u karantin ako se ne radi o tome?", pitao je Kan.
hhahahaha..koji budala..bokser,on nezna ni sta znaci virus...mozda misli da su to neke sprave za treniranje...
Автоматски споено мислење:

simkela
šipu racku ... to sto sam ja podijelio nećeš imati za sto zivota a da neprićam ono sto imam..
i nelazi ti... jadan si....
nek ti tata sipu racku,debilu ...nemas ti nista,mozda imas tumor ili koronu....
Автоматски споено мислење:

1 upravo I kazem da na zapadu nije zlatno
2 da li je na balkanu obezbedjena adekvatna zastita zdravstvenim radnicima od triaza pa do infektive ?
3 dok je ovaca bice I vune

Sent from my SM-G975W using Tapatalk
..da jeste..sve je obezbedjeno bar u srbiji.....a za ovce i vunu...to pricas iz svog iskustva....
 
Последно уредено:
Член од
13 февруари 2018
Мислења
256
Поени од реакции
334
"Koronavirus nije stigao iz Kine – napravili su ga ljudi zbog 5G mreže"
Britanski bokser Amir Kan ima svoje viđenje i teoriju čitave situacije oko pandemije koronavirusa.

"Ne mislim da je virus došao iz Kine. To je laž, ljudi pričaju da je tamo nastao jer su Kinezi jeli slepe miševe i zmije. To je sr*nje. Verujete li u to? Ja ne", poručio je Kan.

Kan je potom nastavio sa izlaganjem svoje teorije.

"Koronavirus ovo, koronavirus ono, verovatno vam je dosadilo, kao i meni. Ovo je napravio čovek i to sa razlogom. Verujem da su virus kreirali kako bi isprobali 5G mrežu. Zar vi ne mislite tako? Ovo znači da oni sada mogu da imaju punu kontrolu nad ljudima. Zašto nas zatvaraju u karantin ako se ne radi o tome?", pitao je Kan.
moram se javiti pošto su telekomunikacije moja struka i apsolutno osuditi ovakve dezinformacije jer apsolutno nikakve poveznice između virusa i 5g mreža nema te nije opće dokazano štetno utjecanje 5g mreže na ljudske stanice,jer povećanjem sa 4g na 5g rastu frekvencije te ove sada kao wifi koje su standardno 2,4 Ghz i 5 Ghz će rasti na veće frekvencije te se time smanjiva veličina valova koji "udaraju"po našim stanicama...
pozz...

p.s nije da sam ja za 5g jer je i dokazano kako npr remeti pticama njihov "kompas"prirodni da raspoznaju zemljine magnetske polove koje koriste pri migracijama na velike udaljenosti..

ali olako se ne smije ovako u javnost kao ovi boksač lupetat
 
Член од
23 ноември 2017
Мислења
94
Поени од реакции
61
Pozz svima,
Pitanje:
Hocu da kupim novi android box pa ako netko ima preporuke za to i iskustva po tom pitanju da podjeli

lp
 
Член од
27 октомври 2019
Мислења
28
Поени од реакции
40
Pozz svima,
Pitanje:
Hocu da kupim novi android box pa ako netko ima preporuke za to i iskustva po tom pitanju da podjeli

lp
Ako hoces da ti sve dobro radi, uzmi box iz ove liste sa dobrim ranking.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom