Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
28 октомври 2017
Мислења
275
Поени од реакции
678
Klanjali se njemu ,ti sad stvarno ode predaleko (n) ... Ocito da ti doticnog ne poznajes dobro !
Naravno da ga ne poznam, samo jednoga člana foruma osobno poznam jer smo iz istoga grada i privatno se družimo, sa nekoliko drugih kolega se povremeno čujem putem skypa i to je to. Spomenuti lik mi, kako sam već napisao, nije nikada niti odgovorio na pm, a kamoli mi nešto pomogao, ali smatram da je licemjerno pljunčiti po bilo kome, osobito po nekome kome su se klanjali do prije nekog vremena i nazivali ga kraljem, carem, Bogom..Ako netko ima problem sa razumijevanjem i ovoga posta, jbga, onda nije do mene ;)
 
Член од
11 декември 2019
Мислења
101
Поени од реакции
213
Ma postaviga ovde na forum pa ko hoce neka skine da se nemucis da saljes na e-mail
tako je ,i onako dolazi smak svijeta:cuc::popce:
Автоматски споено мислење:

Olbih se ne javlja , sad gledam nije online od 8.marta bio, odnosno od one zezancije sa skenerom .. zna li iko u kojem dijelu Italije živi?
da mu nisu forumasi sto su trazili skener, a nije poslao poslali virus :icon_lol:
 
Член од
26 септември 2019
Мислења
53
Поени од реакции
99
Jutro! Evo, uz koronu došao i potres. Malo smo se ljuljali, par puta, žena počela pakirat osnovne stvari za nedaj bože, kaže bliži se smak svijeta...
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Naravno da ga ne poznam, samo jednoga člana foruma osobno poznam jer smo iz istoga grada i privatno se družimo, sa nekoliko drugih kolega se povremeno čujem putem skypa i to je to. Spomenuti lik mi, kako sam već napisao, nije nikada niti odgovorio na pm, a kamoli mi nešto pomogao, ali smatram da je licemjerno pljunčiti po bilo kome, osobito po nekome kome su se klanjali do prije nekog vremena i nazivali ga kraljem, carem, Bogom..Ako netko ima problem sa razumijevanjem i ovoga posta, jbga, onda nije do mene ;)
Upravu si kad kazes da su ga pojedini clanovi ili grupa ,njih visoko uzdizali :) ! Ne samo njega bilo ih je par.
 
Член од
11 јануари 2020
Мислења
561
Поени од реакции
4.520
Plešem po kiši, mokar do kože,
Smijem se svijetu i tko mi šta može,
Hodam po niti što pauk je spleo,
Već sedam dana ništa nisam jeo.

Plešem po cesti - vodi van grada,
Smijem se svijetu, dok se ne nada,
Na rukama hodam, sve mi se vrti
Ja sam na rubu, ja sam na crti.

A noć se mrkla s tavana šulja,
Na nebu više nema dragulja,
Ni traga sjaju, ni traga sreći,
Od razočaranja, samo ću leći,
I zaspati nemirnim snom,
Unakažen životom...

Dobro vam jutro dobri ljudi.
90529145_3036961969682112_5380384602047119360_n.jpg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom