Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 декември 2017
Мислења
112
Поени од реакции
180
Последно уредено:
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Mozda nije iptv tema ali i ja da kazem nesto o korona virusu
Posto je izolovanje i utvrdjivanje vrste bakterija ili virusa jedan od domena mog posla (trenutno ne ucestvujem u dijagnostici sa korona virusom) ali ovo sta se desava u italiji pobija sve price o prenosenju ove posasti
Naime kolege su pricale da se vieus prenosi. Iskljucivo preko kapljica ( kada covek kaslje ili kadd kihne) ili putem prljavih ruku poljubsca itd
Moje licno misljenje koje ne mora da znaci da je tacno,na osnovu primera italije je da je prenosenje Covida19 i samim vazduhom a ne samo kapljicama jer nemoguce je da se ljudi tako lako i brzo zaraze samo kapljicama
Da ne duzim ljudi cuvajte se smanjite kontakte na max minimumu jer nikada ne znate ko dise pored iza ili ispred vas
Ova stvar je strasno ozbiljna mozda i najstrasnija od zavrsetka drugog svetskog rata iliti novije istorije
 
Член од
24 септември 2019
Мислења
132
Поени од реакции
284
Mozda nije iptv tema ali i ja da kazem nesto o korona virusu
Posto je izolovanje i utvrdjivanje vrste bakterija ili virusa jedan od domena mog posla (trenutno ne ucestvujem u dijagnostici sa korona virusom) ali ovo sta se desava u italiji pobija sve price o prenosenju ove posasti
Naime kolege su pricale da se vieus prenosi. Iskljucivo preko kapljica ( kada covek kaslje ili kadd kihne) ili putem prljavih ruku poljubsca itd
Moje licno misljenje koje ne mora da znaci da je tacno,na osnovu primera italije je da je prenosenje Covida19 i samim vazduhom a ne samo kapljicama jer nemoguce je da se ljudi tako lako i brzo zaraze samo kapljicama
Da ne duzim ljudi cuvajte se smanjite kontakte na max minimumu jer nikada ne znate ko dise pored iza ili ispred vas
Ova stvar je strasno ozbiljna mozda i najstrasnija od zavrsetka drugog svetskog rata iliti novije istorije
Djaba nam skeneri , mac ,liste s vise konekcija :) , ma drug ako ovo nisu ljudi skontali nakon broja mrtvi svaki dan a nisu cim se danom povecava broj zarazeni i jos uvijek setaju oni koji nebi trebali bit vani , samo nam bog moze pomoc ! Jeben vakat doso ! Ali nemoj nas strasit jos vise hehe !
 
Член од
23 јули 2015
Мислења
74
Поени од реакции
69
Pozdrav svima mozeli taj mac skener na pm unapred hvala.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom