Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 март 2020
Мислења
41
Поени од реакции
45
Za veceras dosta uzivajte :) tj nema vise listi jer vidim da cete se posvadjati :) adioooooooo
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Jbg, bilo bi zgodno da se pocmu dijeliti "pravi" serveri kad vec inzistiramo na tome da ljudi imaju sta gledati, ovi traju dan, eventualno dva, cisto mala digresija sa moje strane.
Ja sam prosle sedmice podjelio 6 extra dobrih listi sa vise konekcija. Kljuki sad je red na tebe :)
Salim se naravno neka djeli ko sta ima i moze da nadze, tu smo da pomazemo jedni drugima. Mozda sto tebi nije dobro nekome je top i obrnuto.
 
Член од
12 ноември 2019
Мислења
64
Поени од реакции
22
Jel ima neko mac od gradine,ako ima neka pošalje u pm,hvala unapred
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Ja sam prosle sedmice podjelio 6 extra dobrih listi sa vise konekcija. Kljuki sad je red na tebe :)
Salim se naravno neka djeli ko sta ima i moze da nadze, tu smo da pomazemo jedni drugima. Mozda sto tebi nije dobro nekome je top i obrnuto.
Nisam ja htio tebe omalovazavati ili sl., ne daj boze, ali ako vec dijelimo neke stvari neka bar potraju. Za mene vjerovatno vecina clanova ovog i drugih foruma niti ne zna, ali unatoc tome podijelim u svojim skromnim mogucnostima liste koje traju dva, tri, pet, dvanaest mjeseci, vec kako potrefim, jbg.
Ovo sto se desava u zadnje vrijeme je jednostavno posljedica onoga: pazite sta pozelite, sve je ovo postalo malo prejavno, onaj stari sustav nije valjao, sad jbg, moramo zivjeti svi skupa u "modernim" vremenima, jedini zajeb je u tome sto opet nemaju liste oni koji ih najvise trebaju, jbg. :(
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
1. Basic Nmap Scan against IP or host nmap 1.1.1.1
2. Scan specific ports or scan entire port ranges on a local or remote server nmap -p 1-port localhost
3. Scan multiple IP addresses nmap -p 1.1.1.1,2,3,4
4. Scan IP ranges nmap 8.8.8.1-14
5. Scan hosts and IP addresses reading from a text file nmap -iL list.txt
Автоматски споено мислење:

Jbg, bilo bi zgodno da se pocmu dijeliti "pravi" serveri kad vec inzistiramo na tome da ljudi imaju sta gledati, ovi traju dan, eventualno dva, cisto mala digresija sa moje strane.
Nisam ja htio tebe omalovazavati ili sl., ne daj boze, ali ako vec dijelimo neke stvari neka bar potraju. Za mene vjerovatno vecina clanova ovog i drugih foruma niti ne zna, ali unatoc tome podijelim u svojim skromnim mogucnostima liste koje traju dva, tri, pet, dvanaest mjeseci, vec kako potrefim, jbg.
Ovo sto se desava u zadnje vrijeme je jednostavno posljedica onoga: pazite sta pozelite, sve je ovo postalo malo prejavno, onaj stari sustav nije valjao, sad jbg, moramo zivjeti svi skupa u "modernim" vremenima, jedini zajeb je u tome sto opet nemaju liste oni koji ih najvise trebaju, jbg. :(
Nisam ni mislio da jesi, ma isto je to kao i prije samo sto sad imaju ove mac adrese koje nikome nizasta ne sluze niti ih ko gleda, ili onaj koji bas nema nista drugo.
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Nisam ja htio tebe omalovazavati ili sl., ne daj boze, ali ako vec dijelimo neke stvari neka bar potraju. Za mene vjerovatno vecina clanova ovog i drugih foruma niti ne zna, ali unatoc tome podijelim u svojim skromnim mogucnostima liste koje traju dva, tri, pet, dvanaest mjeseci, vec kako potrefim, jbg.
Ovo sto se desava u zadnje vrijeme je jednostavno posljedica onoga: pazite sta pozelite, sve je ovo postalo malo prejavno, onaj stari sustav nije valjao, sad jbg, moramo zivjeti svi skupa u "modernim" vremenima, jedini zajeb je u tome sto opet nemaju liste oni koji ih najvise trebaju, jbg. :(
Osnovna razlika izmedju starog i novog sistema nije u tome koliko ljudi zna naci sam liste vec koliko ljudi uopce zna za IPTV i mogucnost besplatnog gledanja danas , a koliko njih je znalo prije godinu, dvije, tri....Tu su se stvari promijenile pa liste krace traju , ali ih mnogo vise ljudi besplatno gleda. ;)
 
Член од
11 декември 2019
Мислења
102
Поени од реакции
219
Nisam ja htio tebe omalovazavati ili sl., ne daj boze, ali ako vec dijelimo neke stvari neka bar potraju. Za mene vjerovatno vecina clanova ovog i drugih foruma niti ne zna, ali unatoc tome podijelim u svojim skromnim mogucnostima liste koje traju dva, tri, pet, dvanaest mjeseci, vec kako potrefim, jbg.
Ovo sto se desava u zadnje vrijeme je jednostavno posljedica onoga: pazite sta pozelite, sve je ovo postalo malo prejavno, onaj stari sustav nije valjao, sad jbg, moramo zivjeti svi skupa u "modernim" vremenima, jedini zajeb je u tome sto opet nemaju liste oni koji ih najvise trebaju, jbg. :(
@kljuki, znamo mi za tebe(y)
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
Osnovna razlika izmedju starog i novog sistema nije u tome koliko ljudi zna naci sam liste vec koliko ljudi uopce zna za IPTV i mogucnost besplatnog gledanja danas , a koliko njih je znalo prije godinu, dvije, tri....Tu su se stvari promijenile pa liste krace traju , ali ih mnogo vise ljudi besplatno gleda. ;)
Poanta cijele moje price, koliko dugo? ;)
 
Член од
24 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
579
Nisam ja htio tebe omalovazavati ili sl., ne daj boze, ali ako vec dijelimo neke stvari neka bar potraju. Za mene vjerovatno vecina clanova ovog i drugih foruma niti ne zna, ali unatoc tome podijelim u svojim skromnim mogucnostima liste koje traju dva, tri, pet, dvanaest mjeseci, vec kako potrefim, jbg.
Ovo sto se desava u zadnje vrijeme je jednostavno posljedica onoga: pazite sta pozelite, sve je ovo postalo malo prejavno, onaj stari sustav nije valjao, sad jbg, moramo zivjeti svi skupa u "modernim" vremenima, jedini zajeb je u tome sto opet nemaju liste oni koji ih najvise trebaju, jbg. :(
Ja imam tvoju listu koja vise od godinu radi bez i jednoga zastoka. Hvala ti
 
Член од
19 ноември 2019
Мислења
1.116
Поени од реакции
4.204
Poanta cijele moje price, koliko dugo? ;)
E to je tesko reci no proces ekspanzije znanja je nezaustavljiv.
Prije 60 -70 godina ovdje je bilo 80 % nepismenih u citanju i pismu ...prije 30 godina 90 % informaticki nepismenih, prije 10 godina 99% IPTV nepismenih, a nije se znacajno ni danas to promijenilo jer mislim da ni danas 80% ljudi nema pojma da moze besplatno gledat IPTV.

Kako god ja vjerujem i ubjedjen sam da za buducnost besplatnog gledanja nema zime dok je takvih kao ti i slicnih ;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom