Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
што е ова со навреди?
да ги бришам поракиве,,или да ве БАНИРАМ!!! па малку да размилсите со навредиве.......за сите е подеднакво,,,нема селективно!!!
ti koda si cuvar parka a ne moderator treba ti crtati koga da baniras ,ako nemas vremena dovoljno za temu nadji nekog drugog ,zar nevidis da ovo nema vise veze sa temom internetr televizija ,nego je postala cista zajebancija i chat nekoliko ljudi ovo vec traje nekoliko nedelja
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
ti koda si cuvar parka a ne moderator treba ti crtati koga da baniras ,ako nemas vremena dovoljno za temu nadji nekog drugog ,zar nevidis da ovo nema vise veze sa temom internetr televizija ,nego je postala cista zajebancija i chat nekoliko ljudi ovo vec traje nekoliko nedelja
Вака ,сум комуницирал,контактирал многу пати ,со тебе одамна,,,,,,ти правам толеранција..многу многу голема,,,,,,си му помогнал на многу членови,,си му дал листи,,,за друга помошт незнам,,,,,,,,,неколку пати си ја стапнал линијата,,,,,,,ама сум те истолерилал,,,,,,,,,,,
така да имај предвид како предупредување!!

многу пати,,заминуваше,,,,па и вчера или кога кажа,чао,,па сеуште остана ,и тн ,,да не набројувам!!!!
 
Член од
5 ноември 2019
Мислења
117
Поени од реакции
61
Pogledaj ovu foru.....
neznam nista,nemam nista ali sve sta zelim mogu gledati.....
Na Kajgani to neces nikada postignuti.Nesto ces imati samo ako se uvuces nekome u d.....
Sve jasno?
Pozdrav
Bravooo
Автоматски споено мислење:

Dobro jutro.......e,ovako imali neko ko je raspolozen ili dobre volje da ucini uslugu,a da negleda ko je kad dosao na forum,pa da posalje u pp,jedan skener neko upustvo pa da se malo zanimam i nesto i naucim......nisam siguran u uspeh ove molbe,ali......nikad se nezna,hajde bar da proverim da znam da sam bar pokusao.......hvala i zelim svako dobro svima.....ziveli
 
Последно уредено:
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.392
Поени од реакции
2.841
Член од
14 март 2017
Мислења
57
Поени од реакции
160
Da li moze na tim serverima i sa tom url linijom, taj skener da pronadje mac?

Ja sam trazio i sa tom i sa drugacijom linijom, i nije mi nasao nijedan mac.

Dok sto se tice u/p par mi je pronasao..

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 
Член од
6 мај 2017
Мислења
1.392
Поени од реакции
2.841
Pronarët filluan të mbyllnin serverët si rezultat i këtij serveri duke mos ju lejuar të hyni më ....
Në këtë rast, kemi këto http://cosmosiptv.com:89
:):):):):)
Автоматски споено мислење:

Da li moze na tim serverima i sa tom url linijom, taj skener da pronadje mac?

Ja sam trazio i sa tom i sa drugacijom linijom, i nije mi nasao nijedan mac.

Dok sto se tice u/p par mi je pronasao..

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
Neobično glupo pitanje, što bih onda tu rko pola sata, napravite plan kako da čitate ako ,već toliko hoćete skenirati, ako ništa neznate a hoćete to sutra SVE znati, NE BIVA!!!. SVI su Vam rekli ima ovde sve do zadnjeg modela. Ne volim da solim pamet ali neznam kako bih ,kad me to pita tako a ja pola sata pisao
Автоматски споено мислење:

Bravooo
Автоматски споено мислење:

Dobro jutro.......e,ovako imali neko ko je raspolozen ili dobre volje da ucini uslugu,a da negleda ko je kad dosao na forum,pa da posalje u pp,jedan skener neko upustvo pa da se malo zanimam i nesto i naucim......nisam siguran u uspeh ove molbe,ali......nikad se nezna,hajde bar da proverim da znam da sam bar pokusao.......hvala i zelim svako dobro svima.....ziveli
Odmah skener, vidi ćiriba ćiribu i skener Ti je tu!
 
Последно уредено:
Член од
14 март 2017
Мислења
57
Поени од реакции
160
Ne znam zasto se ljutis, ja sam ti napisao da sam imao tu liniju url koju si ti ostavio, skenirao par servera, sa losmijevim skenerom, i nije mi pronasao nijedan mac.

Mozda je do servera, sta znam..

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka
 

Kajgana Shop

На врв Bottom