Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 март 2017
Мислења
7
Поени од реакции
21
Ako moze neka dobra lista sa ex-yu kanalia , ta sto sam je imao ne radi vise , radila 1 mssec samo

Sent from my U18 using Tapatalk
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
650
Поени од реакции
1.083
da obavijestim ove sto salju na pp zahtjev za liste,one slike su bile od stranih listi,domacih trenutno nemam sa vise konekcija jer su mi ostale na crknutom hdd,tek skupljam ponovo,da ne mislite da necu da odgovorim.Da saljem macove i sa jednom konekcijom,ne vrijedi.Malo strpljenja,poslat cu svima,laptop mi je prazan,trenutno imam stranih sa vise konekcija.Malo mi treba vremena,jer krecem sa nule,sve sto je valjalo je ostalo na onom hdd:(
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
da obavijestim ove sto salju na pp zahtjev za liste,one slike su bile od stranih listi,domacih trenutno nemam sa vise konekcija jer su mi ostale na crknutom hdd,tek skupljam ponovo,da ne mislite da necu da odgovorim.Da saljem macove i sa jednom konekcijom,ne vrijedi.Malo strpljenja,poslat cu svima,laptop mi je prazan,trenutno imam stranih sa vise konekcija.Malo mi treba vremena,jer krecem sa nule,sve sto je valjalo je ostalo na onom hdd:(
nema sta da chekamo ce te zajebeme jedna lista saljes na 3 dana nikakva korist ot tobom.
 
B

Beginner

Гостин
Некоја апликација/стрим за европското ракомет на андроид и да може од Германија да се гледа.
 
Член од
19 декември 2008
Мислења
2.067
Поени од реакции
2.188
Некоја апликација/стрим за европското ракомет на андроид и да може од Германија да се гледа.
Меркел не дава))
Штом сакаш апликација
Пробај на
Mobdro i live net
 

Kajgana Shop

На врв Bottom