Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 април 2017
Мислења
117
Поени од реакции
58
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Pa hejde da i ja napisem nesto!
Mislim da bi svi clanovi Kajgane trebali da pozdrave i respektuju one clanove ovog foruma koji nesebicno pomazu onima koji manje znaju bilo da se radi o slanju lista ili konkretnim "otkrivanjem" tajni vezanih za IPTV.
zokiniko,Saskon,Kljuki,White,Sota,elmu986 i mnogi drugi hvala Vam da ste uz nas.
Nerebaju mi liste i nisam uvlakac ali zelim da znate da Vas cijenimo.
Pozdrav i do sljedeceg videnja
Ljep gest
Vjeruj mi da ne znam kom sam sve poslao liste.... dal ovdje ili kod mene na forumu... uglavnom posaljem po par lista skoro svaki Dan.... jer jedna ako je sa 1 konekcijom kao da je i nemas zato ako ti do sad nisam nista poslo saljem kad budem za racunarom

Pozdrav
 
Последно уредено:
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Neces to nikada dobiti,ni ja nisam nista dobio.
Kraljevi to drze za sebe tako da ostaju Kraljevi....jebg...
Pozdrav
A nadao si se da ces da dobijes? Naravno da neces, ni ti ni ostali. Ja imam "prijatelja" godinama koji se ovime bave, sa skajpa, vibera, cujemo se uvek i svugde, i mislis da su mi dali nesto da valja ? Naravno da ne. Najbolje se cuva za sebe, fore, alati. Kad nesto zatrazis sto valja naravno da ne daju pod nekim izgovorima kako "ne smeju, ne mogu, obecao sam". Prosto ti niko zaista nece pomoci, kad pitas za alatku neku naravno da neces dobiti jer znaju da im vise neces traziti pa se osecaju mocno. Tako da naviknite se, zasucite rukave.
 
Член од
25 ноември 2018
Мислења
308
Поени од реакции
663
Член од
27 јули 2018
Мислења
418
Поени од реакции
504
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Sota,koji je tvoj forum!
Kako neznas ,sota ,white, boki71,darkon, salezli, denis,itd, to je stara ekipa sa serbian foruma,nekada najaceg domaceg foruma, i sada je sf ok ali vecina tih starijih clanova se povuklo ,mada tu su i dalje darko i sota...Pozdrav za njih svija
 
Член од
5 февруари 2018
Мислења
383
Поени од реакции
772
Evo javno da se zahvalim Soti na poslanim listama...
U proslom post nanamjerno sam preskocio Milutina sa cijih slika sam "zdipio" jedan mac koji sam do sada koristio (ovo je javno izvinjenje njemu)..
Nemogu i ne zelim da zaboravim nesebicnu pomoc od Losmija,Denisa, Bokija71 i mnogih drugih kako na ovom forumu tako i na nekim drugim forumima da danas mogu sam sebi da nadem dovoljno dobru listu za moje potrebe.
Nije mi namjera da spamam Kajganu nego mi je namjera da pokazem da na nasim prostorima ima mnogo ljudi i sa dobrim namjerama.

Pozdrav svim nasim clanovima sa dobrim namjerama.
 
Член од
27 јуни 2018
Мислења
53
Поени од реакции
21
gde mogu proveriti do kada vazi lista i koliko ima konekcija, ako moze link online ili program da se skine neki.Hvala.
 
Член од
18 март 2019
Мислења
592
Поени од реакции
2.438
Svi ovi dobrotvori koji dijele liste su neki moderni Robin Hood likovi... uzmu od oni koji imaju i daju sirotinji koji nemaju...
Jednom davno sam i ja dobio listu od Zokinoko i bila je super dok je radila!!
U zadnje vrijeme kako policija zatvorila onaj server nema baš više listi kao prije...
Koga god sam tražio svi šute... Neki se hvale da imaju al nedaju...
I od mene puno fala svima od koji sam ikad dobio ijednu listu!!
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Svi ovi dobrotvori koji dijele liste su neki moderni Robin Hood likovi
Poslao sam i tebi i jos nekima upravo sad liste ;) ko zeli nek salje ko nece ne mora ja ih imam i ne gledam .... sjedis za comp satima skeniras i podaris nekom zar to nije ljep gest ? meni jeste .... nebitno ;) sve je to prolazno ...

Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom