Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 септември 2018
Мислења
191
Поени од реакции
238
Neznam zasto ovoliki napadi na @zokiniko, ja znam iz licnog iskustva da kada mi je sta trebalo covjek se uvijek javi i odgovori. Sto za mnoge ovdje nemoze da se kaze, cak se ne udostoje na poruku ili bilo kakvo pitanje da odgovore. Jednostavno ignorisu ali zato nekima drugima lijepe svakojake epitete. Sta je da je, drug International je tu kada nesto treba za razliku od nekih intelektualaca koji sve znaju a nikom nista ne govore. Neka se ne nadje niko uvredan, ali govorim iz licnog iskustva. Pozdrav
 
Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Koji je vama pa svi kradu...... ili sta vi mislite gdje ste iskopali te liste???da ih niste uplatili vi unaprijed??? I POJEDINE KUPLJENE LISTE SU UKRADENE SVI SAMO KRADU SAMO STO NETKO POKAZE DA ZNA DA OBIJE VRATA PAJSEROM A DRUGI NEDA PAJSER DA VIDIS KAKO IZGLEDA DA BI I TI SAM MOGAO KRASTI :)
 
Последно уредено:
Член од
19 август 2018
Мислења
148
Поени од реакции
503
Neznam zasto ovoliki napadi na @zokiniko, ja znam iz licnog iskustva da kada mi je sta trebalo covjek se uvijek javi i odgovori. Sto za mnoge ovdje nemoze da se kaze, cak se ne udostoje na poruku ili bilo kakvo pitanje da odgovore. Jednostavno ignorisu ali zato nekima drugima lijepe svakojake epitete. Sta je da je, drug International je tu kada nesto treba za razliku od nekih intelektualaca koji sve znaju a nikom nista ne govore. Neka se ne nadje niko uvredan, ali govorim iz licnog iskustva. Pozdrav
Uzeo si mi rec iz usta , reko si sve...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom