Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
ne...evo vraćam tvoje....desno,piše.... bandicam 2019-07-06 00-56-36-642.jpg [DOUBLEPOST=1562367780][/DOUBLEPOST]jbga,Željko....hoće li ga naći...?
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
pa u desnom gornjem uglu je i stavio.....moz staviti gde hoce ako zeli i po samoj sredini.....njegov problem.......zdrava stavlja logo koji je uglavnom u vecini slucaja u gornjem levom uglu......
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
da pošaljem sličicu...?
cjenim te,shvatio ovo kao zezanciju...ok...
 
Член од
23 февруари 2015
Мислења
196
Поени од реакции
746
da pošaljem sličicu...?
cjenim te,shvatio ovo kao zezanciju...ok...

sve je ok........nevezano sa tobom....ovde sam i naviko samo na podjebavanja,ne retko nekih koji sasvim sam siguran znaju bar 10 puta manje od mene..........a i to malo sto znam bas iz tog razloga prenosim na tamo neko drugo mesto......

toliko od mene.......uzivajte.....
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
bandicam 2019-07-06 01-14-24-703.jpg [DOUBLEPOST=1562368653][/DOUBLEPOST]Šota,tebi direkno na tvoj tv...samo reci što.....[DOUBLEPOST=1562368964][/DOUBLEPOST]Samo jedno pitanje za Šotu,što imaš protiv mene?kada su te drugi napadali,bio sam ti podrška,ne znam u čemu je problem,ovo te pitam javno?
 
Последно уредено:
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Šota,tebi direkno na tvoj tv...samo reci što.....
Meni bas nista ne treba ;)

Pozdrav[DOUBLEPOST=1562369550][/DOUBLEPOST]
Samo jedno pitanje za Šotu,što imaš protiv mene?kada su te drugi napadali,bio sam ti podrška,ne znam u čemu je problem,ovo te pitam javno?
Nemam ja nista protiv tebe bas nista..
stvarno ne znam od kud ti to? Na Pm sam ti odgovorio u vezi tog na isti nacin kao i sad .... sasvim korektno i ljudski .. imam te poruke ...
Pozdrav
 
Последно уредено:
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
jbga,kada ti sve kupiš,ali opet nemaš što se gleda....i nisi mi odgovorio na postavljeno pitanje,bilo bi mi drago,ovako ,javno....da napišeš u čemu je bio problem?nismo djeca...
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
jbga,kada ti sve kupiš,ali opet nemaš što se gleda....i nisi mi odgovorio na postavljeno pitanje,bilo bi mi drago,ovako ,javno....da napišeš u čemu je bio problem?nismo djeca...
Ja sad ne znam sta ja pisem javno? Rekao sam ti da si me to isto pitao preko Pm i odgovorio sam ti na isti nacin da izmedju mene i tebe nema nikakvih problema ujedno da kazem mene ovdje ne moze niko da napada ... ja to ne vidim tako ... to je doticnih njihova slabost ;)... ja sam sebi kupio samo Total tv i miran ;) to ako mislis da ja nemam sto se gleda :D ja ne znam ni sta imam ;) eto reci ti sta bi ja to trebao da imam a nemam ;)

Pozdrav
 
Член од
23 мај 2016
Мислења
917
Поени од реакции
1.015
a sada REKLAME

Crno jaje...da bi bili sretni,i da gledate sve,da Vas drugi ne maltretiraju,s glupim programima,crno jaje vam daje popust 30%,naravno,jer vam treba lovica za godišnji,ali kako biti na godišnjem i ne gledati svoje omiljene tv kanale,zato je tu crno jaje da udovolji vašim potrebama....[DOUBLEPOST=1562371320][/DOUBLEPOST]ok Šota....napisano na pm,ok,nema ljutnje,nitko nije bitan nitkome u ovom virtualnom "životu"....haha,moram baciti koju reklamu,da poboljšam odlazak na neku drugu destinaciju.na odmor.....živi i zdravi svi bili....
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom