Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
5 декември 2017
Мислења
492
Поени од реакции
344
Член од
25 февруари 2019
Мислења
23
Поени од реакции
8
pozdrav da li ima i kakva je razlika između stb emu i stb emu pro aplikacija ? (ako ima nešto bitno za obične korisnike razlika? )
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
Art imas sa "svedskim akcionim" ili bez njih, ostatak je isti. :)[DOUBLEPOST=1561393187][/DOUBLEPOST]
Uf, sad ispada da sam te i ja svojim postom prozvao, nije mi bila namjera ni u kojem smislu, samo sam komentirao situaciju i besmisao rasprave oko iste. :(
Ispricavam se ako te je to na bilo koji nacin pogodilo, ponavljam, nije mi bila namjera a i nisam dobio nista zauzvrat u svakom slucaju, valjda je to jasno.
Kljuki dobri moj druze, uopste nisam ni primetio da si se ti ukljucio u raspravi.Pa zar si stvarno pomislio da o tebi mislim tako nesto.Mislio sam da me stvarno poznas kao coveka drug.
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
Kljuki dobri moj druze, uopste nisam ni primetio da si se ti ukljucio u raspravi.Pa zar si stvarno pomislio da o tebi mislim tako nesto.Mislio sam da me stvarno poznas kao coveka drug.
Ha ha.A da ostanem dosledan sto se tice toga vezano za raspravu i smisao.Znas svaka rasprava, ako je rasprava (dijalog sa stavovima i kontra stavovima) ima svoj smisao.To ne znaci da ce svako u to videti smisao.Smisao nije univerzalni pojam pa da se covecanstvo jednoglasno proiznese sto ima a sto nema svoj smisao.Svaki covek izvlaci sam za sbe smisao necega iz svojih pogleda, namera, zelja, znanja ....itd. Tako da poimanje pojma "smisao-besmisao" je subjektivna kategorija.[DOUBLEPOST=1561468801][/DOUBLEPOST]
Ma znam drug, sve pet, bitno da smo na "no hard feelings". ;)
Kod mene ti nikad neces biti na "hard feeling", a i ti i ja znamo zasto.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom