Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

I

ilijao88

Гостин
Vidim da si i tamo plakao ti sto delis na pm. ilijao88,jao,jao=mario007=laxi...itd...itd....Прегледај го приврзокот 210073
smešan si druže... ja se ne krijem iza drugih imena... ali ima ljudi koji znaju šta je dobro a šta loše...[DOUBLEPOST=1559577960][/DOUBLEPOST]proveri malo bolje ko su oni, ne pričaj napamet...[DOUBLEPOST=1559578162][/DOUBLEPOST]
Po meni je glupa priča - stavlja se tamo što da ne i ovde. Negdje se mora prelomiti: na SF je to davno zabranjeno, ovde se pomalo uvodi red i zabranjuje. Valjda će i ostali shvatiti da to nigdje ne vodi i da tema koja bi trebala pomagati služi za uništavanje.
i ja se nadam... i podržavam sve što si rekao.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
smešan si druže... ja se ne krijem iza drugih imena... ali ima ljudi koji znaju šta je dobro a šta loše...[DOUBLEPOST=1559577960][/DOUBLEPOST]proveri malo bolje ko su oni, ne pričaj napamet...[DOUBLEPOST=1559578162][/DOUBLEPOST]
i ja se nadam... i podržavam sve što si rekao.
Druze,jedini ti places...mnogo ocigledno....
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
507
Поени од реакции
1.290
Najsmješnije je što se većina protivi tome što rade sa stalkerima i isti ti ljudi dijele i prenose šta se i dje objavljuje po drugim forumima,tako onaj ko nezna odmah ode kod komšija i proširi se krug ljudi koji sve to imaju u rukama
Valjda treba da cutimo ako stvarno želimo da malo usporimo to uništavanje

Envoyé de mon HUAWEI GRA-L09 en utilisant Tapatalk
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
I još nešto @Milos Obilic znaš me prozivati, a hoćeš da ja pišem kako mi kukaš na poruke da ti dam listu...
Toliko da vidim kakav si covek na delu,ali slaba Vajda,od tebe sam dobio jednu clientporal listu koja je radila par dana, iskreno nije mi ni trebala,za toliko se mogu i sam snaci!!![DOUBLEPOST=1559581107][/DOUBLEPOST]
I još nešto @Milos Obilic znaš me prozivati, a hoćeš da ja pišem kako mi kukaš na poruke da ti dam listu...
Bas iz tog razloga bices prozivan na svakom koraku,sta mislis da si mangup i da treba neko da te moli za listu,davno prošlo vreme kraljeva i careva.....idi i dalje placi....vrv.imas neki interes od toga???
 
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Член од
4 август 2012
Мислења
16
Поени од реакции
16
Izgleda i ovo vise ne radi , zna li neko nesto novo
Код:
http://machecker.host/mac_test.php?
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Ilija88 jbte pa ti preterujes nisam hteo da se umesam u vasu diskusiju ali moram jer znam tvoj pocetak u iptv vode.Ma ko si bre ti ovde,da bi nekome Ti solio pamet? Pa covece do prekjuce nisi znao jedan player da nastelujes molio si po svim forumima da te neko nesto nauci i ti za nepunu godinu dana postao ekspert.Ma dali ti bre scriptu za ts liste dobio si skener sa sf za stalkere sve na mufte i ti si sada ekspert na kajgani.A sto ne pokusas da budes ekspert na ostalim forumima nego se na jednom krijes iza laznog nika a na drugom ne smes da pisnes dok ti sefovi ne dozvole.I ona tvoja lazna skromnost „imas pm“
Haha da bi svi videli da delis liste Dok drugi dele a da vi uopste to ne znate jer im ne treba velicanje nego samo pomazu.Ma bezi bre covece...
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Ilija88 jbte pa ti preterujes nisam hteo da se umesam u vasu diskusiju ali moram jer znam tvoj pocetak u iptv vode.Ma ko si bre ti ovde,da bi nekome Ti solio pamet? Pa covece do prekjuce nisi znao jedan player da nastelujes molio si po svim forumima da te neko nesto nauci i ti za nepunu godinu dana postao ekspert.Ma dali ti bre scriptu za ts liste dobio si skener sa sf za stalkere sve na mufte i ti si sada ekspert na kajgani.A sto ne pokusas da budes ekspert na ostalim forumima nego se na jednom krijes iza laznog nika a na drugom ne smes da pisnes dok ti sefovi ne dozvole.I ona tvoja lazna skromnost „imas pm“
Haha da bi svi videli da delis liste Dok drugi dele a da vi uopste to ne znate jer im ne treba velicanje nego samo pomazu.Ma bezi bre covece...
Sreca je da ima casnih i postenih ljudi,prepoznace se oni sami...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom