Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
Ima Rtl Hr ,Rtl Hr 2 , Hayat , Obn i jos neki lokalni Hr ostalo su slovenija i engleski .
Hustler i slicni na svim jezicima :)
I


Ima i dosta FHD kanala.
a vidim sad da ima novih kanala, prvi mi upao u oko discovery xtra id, ima novih hd-a, a od hrvatskih hrt1 hrt2 rtl i rtl2 s tim da rtl i rtl2 prije nisu radili a dal sad rade moral bi probati. samo kako isprobati te amisove linkove na kompu, u kojem playeru? za kodi i simple iptv client znam, koja je jos alternativa za pc? pa sad jos ima li itko bas full listu? ja iz mobia tv aplikacije izvadim out_phone_480dpi_xxx.xml i zadnja je od 24.1.2019. al ima li koji jednostavniji i brzi nacin za izvlacenje linkova?

moze i na P.M. znam da se za to izbjegava javna rasprava
 
Член од
2 јули 2018
Мислења
12
Поени од реакции
4
a vidim sad da ima novih kanala, prvi mi upao u oko discovery xtra id, ima novih hd-a, a od hrvatskih hrt1 hrt2 rtl i rtl2 s tim da rtl i rtl2 prije nisu radili a dal sad rade moral bi probati. samo kako isprobati te amisove linkove na kompu, u kojem playeru? za kodi i simple iptv client znam, koja je jos alternativa za pc? pa sad jos ima li itko bas full listu? ja iz mobia tv aplikacije izvadim out_phone_480dpi_xxx.xml i zadnja je od 24.1.2019. al ima li koji jednostavniji i brzi nacin za izvlacenje linkova?
moze i na P.M. znam da se za to izbjegava javna rasprava
na kompu ti linkovi rade u kodiu i u cherrie playeru ako se ne varam... jel bi mogao uplodati ili poslati nekako taj xml file pa ću si sam poskidat linkove iz njega, ili objasniti kako da sam izvadim taj xml iz aplikacije
 
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
531
Поени од реакции
318
Член од
7 јуни 2016
Мислења
163
Поени од реакции
517
Ne vredi oko toga jadikovati,osudjivati i objasnjavati sta je lepo a sta ruzno ponasanje.
Postoje ljudi koji u sebi nose fiksaciju, ne samo da budu u centar zbivanja, nego da budu i
kreatori nekog zbivanja,da usmere odredjenu skupinu u nekom smeru ponasanja i razmisljana.
Njima nije bitno nacin na koji razmislja ta skupina i sta misli oko nekog postupka.
Njima je bitno da imaju moc da upravljaju tom skupinom, da usmeravaju tu skupinu u smeru koji su
oni zamislili.A njihiva zamiso je obicno da izazovu negativno emotivno stanje, ljutnju,bes,strah...
Njihovo psiho stanje je sado-mazohisticko. Imaju zadovoljstvo i srecu samo kad izazovu stradanje
nekog pojedinaca ili skupinu.To je smisao njihovog zivota.Ako je tako, zasto im onda omoguciti tu
moogucnost, zasto davati smisao njihovim zivotima.Zato to na ignor, eventualno na sprdnju.Jer oni su
jako osetljivi na to.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom