Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Superstar Tv u mediafuture listi ne radi info radi ;)

Pozdrav
Pise kanal nedostupan izvinite hahhha ali popravio se taj server media future gledam sad malo ovi mf movies kanali mu dobro rade i stabilan server,videoteka 2466 filmova stranih titlovani ok kanala 740 tu jos mora poradit ali vidi se neki pomak na bolje
 
I

ilijao88

Гостин
Pise kanal nedostupan izvinite hahhha ali popravio se taj server media future gledam sad malo ovi mf movies kanali mu dobro rade i stabilan server,videoteka 2466 filmova stranih titlovani ok kanala 740 tu jos mora poradit ali vidi se neki pomak na bolje
Ali definitivno radi bez premca, nisam probao još diogen kakva je, ali media me je oduševila sa stabilnosti, a s njom rame uz rame i narodna ima odličnu stabilnost... eh da su takve sve liste...
 
Член од
2 јуни 2016
Мислења
412
Поени од реакции
1.721
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Ali definitivno radi bez premca, nisam probao još diogen kakva je, ali media me je oduševila sa stabilnosti, a s njom rame uz rame i narodna ima odličnu stabilnost... eh da su takve sve liste...
ja sam dosta kritican sta se tice servera ali stvarno Diogen neznam mene je jednostavno osvojio taj server sto se rijetko dogada da ja nemam nekih zamjerki ali kad ja kanale biram i oni doslovce u sek se mijenjaju lete ma vrhunski sve cista desetka da se ne ponavljam stalno ahahahah
 

Kajgana Shop

На врв Bottom