Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 јануари 2018
Мислења
530
Поени од реакции
1.529
@toma58, probaj nekim VPN-om naci zemlju u kojoj ta lista koju imas radi, imaju geoblok. Ako ne uspijes javi mi na PP gdje zivis pa cu ja probati potraziti listu koja radi u tvojoj regiji.
Isto vrijedi i za kolegu @vukyu6vv , neovisno o tome koja je lista u pitanju, ako je na raspolaganju poslat cemo je. Vidim da je @zokiniko vec preùzeo tu obavezu ali ako zapne ...
Drug Kljuki ma znam za geo blok isprobavao vpn razne države i neće možda nisam potrefio pravu imao sam dve tri liste koje su bile ispravne pokazale da su u važnosti al sad zadnji put nisam ni proverio,znam da se taj problem javljao kod više njih pa eto da razmenim mišljenja.Nisam ni davno video šta ta lista ima neko je pomenuo da je exstra pa eto radoznalost:D.Inače ima šta da se gleda samo da ima i kad.Probaću još malo kad stignem;)
Pozzz
 
D

Deleted member 107909

Гостин
Pozdrav svima,moze li neko da izvadi live link za vlc od http://live.1tv.mk/?
edit:
Ili jos bolje bi bilo da isprati mi neko neka lista koja ima taj kanal.
 
Последно уредено од модератор:
Член од
23 октомври 2017
Мислења
1.209
Поени од реакции
6.793
@toma58, probaj nekim VPN-om naci zemlju u kojoj ta lista koju imas radi, imaju geoblok. Ako ne uspijes javi mi na PP gdje zivis pa cu ja probati potraziti listu koja radi u tvojoj regiji.
Isto vrijedi i za kolegu @vukyu6vv , neovisno o tome koja je lista u pitanju, ako je na raspolaganju poslat cemo je. Vidim da je @zokiniko vec preùzeo tu obavezu ali ako zapne ...
javite se na pm vas dvojica
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Последно уредено:

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.231
Поени од реакции
5.464
Последно уредено:
Член од
9 септември 2018
Мислења
21
Поени од реакции
9
Pozz saskon majstor jedno pitanje.Jel nam mozes ti reci kao covek koji se bas razume u iptv zbog cega diogen lista tako zeza ja sam ih imao vise kom sve su radile i onda odjednom sve prekinule sa radom zajedno u isto vreme. Ako je geoblok kako to da su pre radile ili je posle postavljen geo blok???
 
Член од
9 јуни 2016
Мислења
139
Поени од реакции
68
kljuki
Машко, 52
napisao sam ti par rijeci u 3 poruke nadam se da ces ih dobiti.inace HVALA sto si se setio mene
zokiniko
Машко, 25
javio se .pozdrav
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom