Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.230
Поени од реакции
5.461
Relativno nepoznat tv.malik
Код:
http://cdn04.selling-team.net:80/get.php?username=elvis66x&password=48372426442&type=m3u
 
Последно уредено:
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Dobro jutro.MAX TV ponovo radi peko CS!
A sta sam ja neki dan pisao da ce max tv uskoro da proradi ne jos svi kanali ali polako i total tv i vip su razbijeni mozda i oni vide svijetlo jednog dana.
Cardsaring ce opet biti aktualan hahaha:angel:

 
Последно уредено:

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.230
Поени од реакции
5.461
Комшиите од лево сами си вадат очи, ние не сме должни да им ги чуваме листите.
Код:
http://home.palev.net:4001
до 5400, околу 400 канали.
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
A sta sam ja neki dan pisao da ce max tv uskoro da proradi ne jos svi kanali ali polako i total tv i vip su razbijeni mozda i oni vide svijetlo jednog dana.
Cardsaring ce opet biti aktualan hahaha:angel:

ma posali mi jedna lista sa novi aktualni satelitni adresa ce sam gi zaboravil na pp
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
ma posali mi jedna lista sa novi aktualni satelitni adresa ce sam gi zaboravil na pp
Jos to ne radi ko prije izvor ih nesto zeza izgleda.Mnogo novca je upucano u opremu pa nesto se mora otvorit nikad nije bilo da barem jedan od paketa total ili max ne radi.Trebace jos nekoliko dana dok ful ne proradi.Iako ovi sta prodaju samo iptv liste ne odgovara, ali vecina ima i cardsaring koliko vidim
 
Последно уредено:
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Jos to ne radi ko prije izvor ih nesto zeza izgleda.Mnogo novca je upucano u opremu pa nesto se mora otvorit nikad nije bilo da barem jedan od paketa total ili max ne radi.Trebace jos nekoliko dana dok ful ne proradi.Iako ovi sta prodaju samo iptv liste ne odgovara, ali vecina ima i cardsaring koliko vidim
Gledam i VIPnet proradil hehehe da ne uzmat sad sve da proradat da se cudimo sta da gledamo.
Screenshot - 5_9_2018 г.png
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Последно уредено:
Член од
13 јануари 2018
Мислења
41
Поени од реакции
238
A gazda bitke se cudi sta je provaljen ne ccccc…..:angel:

i meni vip proradio ali nesto jos zeza heheheh bice nesto jako tesko povuce i koci mi[DOUBLEPOST=1536162882][/DOUBLEPOST]Vip na sat ubacio fulhd planet sport 123 opaaa:angel:
Koji tocno rade od Vipa, meni ni jedan ne radi..

Poslano sa mog M5 Note koristeći Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom