Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

I

ilijao88

Гостин
Ljudi imam jedno pitanje, e ovako kada nađem neki dm ili ne znam ni ja šta je i sad skeniram ga da vidim da li je otvoren port i vidim da jeste (445) i kad hoću da ga skeniram ubacim ga u network-ip-scanner i on mi ga uopšte ne vidi, bude nula rezultata, e sad pitam kako je to moguće da ako je otvoren port na 445 da ga ovaj ne vidi? Da li mi je nešto promaklo? Inače pitanje za @saskon , on je u ovome
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.227
Поени од реакции
5.462
Ljudi imam jedno pitanje, e ovako kada nađem neki dm ili ne znam ni ja šta je i sad skeniram ga da vidim da li je otvoren port i vidim da jeste (445) i kad hoću da ga skeniram ubacim ga u network-ip-scanner i on mi ga uopšte ne vidi, bude nula rezultata, e sad pitam kako je to moguće da ako je otvoren port na 445 da ga ovaj ne vidi? Da li mi je nešto promaklo? Inače pitanje za @saskon , on je u ovome
Na port 445 preku Network IP scanner mozes da mu vlezes vo konfiguracijata na drimot. Vo folderot etc se naoga C-linijata. Ova e poveke za onie sto baraat c-linii.
Se razbira port 445 voopsto ne mora da znaci deka se raboti za DM.
Ako ne ti treba C-linija ne se maci so netw.IP scanner. Dovolen e wotweb pa udri na port 80, baraj (twistedweb) i nesto sto ne e konvencionalno za nekoja lista kako iptv. Lugeto od neznaenje stavaat se i sesto vo listata na kanali.
Primer:
Код:
http://62.156.32.32/
IP adresi tuka:
Код:
http://software77.net/geo-ip/
 
Член од
10 мај 2018
Мислења
5
Поени од реакции
1
Thanks Guys for this sites ! Belushka Thanks for Sat link for CZ HU but i have troble i can find AMC HQ CZ :( Evereone can me help ? i can find this canals :/ thanks all sorry for my bad english :/
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Info

“Vatreni” na Nov@ TV”

Nakon što je Vip otkupio prava za prijenose većine nogometnih utakmica Lige prvaka, a HT dogovorio da utakmice UEFA Europa League budu ekskluzivno na MaxTV-u, došlo je do još jedne promjene na hrvatskom nogometnom televizijskom prostoru. Naime, Nova TV je objavila kako će ekskluzivno će prenositi sve utakmice hrvatske nogometne reprezentacije na svim njezinim natjecanjima u naredne četiri godine.

To znači da će Nova TV prenositi utakmice kvalifikacija za UEFA Europsko prvenstvo 2020., kvalifikacije za FIFA Svjetsko nogometno prvenstvo 2022., utakmice UEFA Europskog prvenstva 2020., kao i UEFA Ligu nacija. Nakon toga Vatreni će se ponovno vratiti na HRT jer je nacionalna TV kuća već osigurala prijenose utakmica sa Svjetskog prvenstva u Kataru 2022. godine.

Pozdrav
 
Член од
13 февруари 2018
Мислења
256
Поени од реакции
334
Info

“Vatreni” na Nov@ TV”

Nakon što je Vip otkupio prava za prijenose većine nogometnih utakmica Lige prvaka, a HT dogovorio da utakmice UEFA Europa League budu ekskluzivno na MaxTV-u, došlo je do još jedne promjene na hrvatskom nogometnom televizijskom prostoru. Naime, Nova TV je objavila kako će ekskluzivno će prenositi sve utakmice hrvatske nogometne reprezentacije na svim njezinim natjecanjima u naredne četiri godine.

To znači da će Nova TV prenositi utakmice kvalifikacija za UEFA Europsko prvenstvo 2020., kvalifikacije za FIFA Svjetsko nogometno prvenstvo 2022., utakmice UEFA Europskog prvenstva 2020., kao i UEFA Ligu nacija. Nakon toga Vatreni će se ponovno vratiti na HRT jer je nacionalna TV kuća već osigurala prijenose utakmica sa Svjetskog prvenstva u Kataru 2022. godine.

Pozdrav
malo puno kasnis,ali ok
 

Kajgana Shop

На врв Bottom