Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
4 декември 2017
Мислења
34
Поени од реакции
19
Dobro Vece ima li ko neku listu od ksportiptv sa vise kon da mi da na pm? Imao sam ja jedanu gledao sam je vise od 5 meseci na zalost danas je stala.
 
Член од
10 октомври 2017
Мислења
380
Поени од реакции
746
Xaxaxaxaxa ziveo saskon :pijani:
Moze svako da kaze sta hoce tj ima pravo na svoje misljenje ali ljudi Saskon je institucija on sto zna i moze u iptv bransi to retko ko moze da se pohvali a i trudi se da pomogne da se nauci nesto.Nije cilj samo dati listu nekome i to je to treba nesto i nauciti a za to je saskon nr1
 
Член од
27 јуни 2012
Мислења
114
Поени од реакции
135
ај и јас да окачам некоја... слика
само 10год е разликата...
 

Attachments

dreambox520

Outstanding Сasual Dating Real-life Females
Член од
20 ноември 2017
Мислења
391
Поени од реакции
218
Koji si ti brale filozof, kome si ti šta dao? Samo kačiš slike na forumu.[/QU
a sta si ti tu? referent il si naj pametnji!..covejk daje liste ako tebi nije dao ko ti je sad kriv.. tako je saskon brate samo napred nek se daje sve sta ima i toje to i da nema diskusije ;)[DOUBLEPOST=1535843274][/DOUBLEPOST]
Koj si pak ti sega?
nekoj od ovie nasive spioni :) :) mislam deka treba da ti tekne koj e sto e ;)
 
Член од
22 август 2018
Мислења
71
Поени од реакции
79
Pošto ste se javili da vas je naučio, dajte sad neku listu, radite ono što osudjujete u prevodu uvlačite se u nesmem da budem vulgaran. I vi i on ste mnogo kontradiktorni. Toliko od mene na ovu temu.[DOUBLEPOST=1535876234][/DOUBLEPOST]
pazi vamu jas sum gazda ovde i mnogu gomna nejkam jadenje.....
Onda ih jedi sam...
 
Член од
22 јуни 2018
Мислења
23
Поени од реакции
3
Pozdrav svima,vidim da ovde ima toliko isfrustriranih i nevaspitanih i porucujem njima da idu na trcanje,voznja biciklom,trcanje uz tribine i slicno a ovo neka ostave nama koji pratimo napredne tehnologije,dosta je vise tog klinackog prepucavanja vise ljudi.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom