Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 мај 2017
Мислења
1.390
Поени од реакции
2.835
Ja sam zelio da svima izadjem u susret al bas svima i slao sam svima na Pm nebitno dal clan ima 1 Post ili 10001 e sad vidite i sami da ovdje ima likova koji imaju po 1 Post ili par postova i samim tim 1-10 nikova pa traze liste i sta se desava? naravno taj dodje ovdje ili negdje drugdje i objavi listu javno eto sta reci samo... ovo od nolte ja nikad nisam skidao pa se nadam da u njegovom linku nije lista koju sam ovdje dijelio? jer je zasigurno mene putem Pm upitao za listu i ja sam mu naravno poslao sa namjerom da barem koliko toliko izadjem u susret ali ako grijesim MOJE IZVINJENJE

Svaki Dan mogu da dajem liste al bas svaki Dan i cini mi se da ce listu dobiti za ubuduce samo onaj kojeg ja odaberem ... bez zamjerke

Hvala svima

Pozdrav gasim comp
Nazalost izgleda trajno puko SF , kad je ovaj podelio sav VIP
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
je sota grijesis , imam sve liste koje si jutros podijelio , i onu sa 200 konekcija , i truf , avax , viptvservices , telenor , zar mislis da si meni ti poslao sve te liste.
Ako budes htio poslat cu ti na pm nick od clana koji je to objavio , kada i gdje , sve cu ti poslati.
Mislim da je to veoma ruzno,ko god to bio...
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Stvarno sta god da kazem za tebe bilo bi suvisno stvarno si pokvaren
Pusti ga neka uziva.. nek objavi on bitku, bracu,gradina1,Art, zdravahrana i njima slicne toliko.....

Pozdrav[DOUBLEPOST=1517407851][/DOUBLEPOST]
Nazalost izgleda trajno puko SF , kad je ovaj podelio sav VIP
Izvini nista ja nisam podijelio iz Vip-a sa SF-a al bas nista... iz Vip-a nisam ni uzeo nista al bas nista ....

Pozdrav za tebe
 
Последно уредено:
M

malesevac

Гостин
Mozda?

Danas nudim

Liste sa svim EXYU kanalima i ostalim u listama

40 konekcija

200 konekcija

300 konekcija

I jos svasta nesta pa kog sta zapadne

LISTE NISU JAVNE

Nemoj neki da mi kuka da nema sta da gleda hahaha

Liste dobija samo onaj ko se javi JAVNO na forumu kao i juce nastavlja se .... NE citam Pm moze lista itd.. znaci samo JAVNO na forumu ko zamoli za listu dobija idemo sad polako dijelit liste uzivajte dok sam na forumu dijelim jer poslije imam obaveza

Pozdravljam
Moze nesto i za mene kao nekada legendo?
 
D

Dreambox820

Гостин
Cuda se stvarno desavaju uvijek i iznova to se dokaze :) a obicno se dese kad neko nekog negdje izlevati , ali ljudstva na forumima o IPTV stvarno ni pod razno ....
Svak svakog bi za listu i dosta njih bi se postavilo za listu ....
Naravno po neki izuzetak se nadje !
Sota lista mi netreba ali bolji si lik od dosta njih (y) ...
 
Последно уредено од модератор:

Kajgana Shop

На врв Bottom