Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
...cccccccccc,дајте малку "експресионизам" ....ај поставете квалитетна слика од таа app за Смарт Тв.. :cuc:(мојата не беше со врвен квалитет)

P.S.
- Миле од Паника.
Леснина инжинеринг, мммм м ме ебел со најдобар квалитет и најдобри цени.
Поздрав, Маx.(y)
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
jel hoces da ti kopiram sve ? od zezalica?[DOUBLEPOST=1513377040][/DOUBLEPOST]
da iskopiram sve od ta zezalica?[DOUBLEPOST=1513377387][/DOUBLEPOST]
Nemozes ti nista da iskopiras sa zezalice sta vredi .Jer sve sta vredi je kod nas na kompu ,a ne na forumu to bi ti bar trebalo biti jasno.A te nekoliko desetine lista to ti je pufff nista bas nista.
Zato se ne muci i uzivaj u zivotu ne zamaraj se bedastocama i listama.Zar vam top tv predstavlja zadovoljstvo u zivotu i hd cine
Meni je to bezveze, a ovo samo hobi a taj hobi ja ne konzumiram.
 
Член од
9 декември 2017
Мислења
11
Поени од реакции
2
Jel ima neko raspolozen da mi posalje exyu mac listu, da traje malo duze, samo za mene privatno, bez objavljivanja, hvala.
 
Член од
19 ноември 2017
Мислења
13
Поени од реакции
6
Dobar dan. Dali ima neko da mi objasni ili da me uputi na neku stranicu da naučim kako da sam dođem do tih lista, koji program trebam za skeniranje tih servera, kako znati koji server da skeniram, itd... Već mi je pun kurac moljakanja ex-yu lista da mi neko pošalje na PM a niko ne jebe dva posto, dosad sam dobio samo jednu na PM od gospodina Milosa Obilica (svaka mu čast) i to je sve. Kolko ja vidim po vašim komentarima vi se tu samo kurčite i preseravate sa tim listama i kolko shvaćam uništavate ih a u PM šaljete ljudima na kapaljku. Ajde bar da me neko uputi kako da naučim ako već nedate liste. Hvala
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
153
Поени од реакции
204
Di će ti pojedinci reći kako ćeš skenirati,propadne svijet ako to još neko nauči,čovječe liste su vrijednije od nafte,pogledaj na burzi njihovu vrijednost
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Dobar dan. Dali ima neko da mi objasni ili da me uputi na neku stranicu da naučim kako da sam dođem do tih lista, koji program trebam za skeniranje tih servera, kako znati koji server da skeniram, itd... Već mi je pun kurac moljakanja ex-yu lista da mi neko pošalje na PM a niko ne jebe dva posto, dosad sam dobio samo jednu na PM od gospodina Milosa Obilica (svaka mu čast) i to je sve. Kolko ja vidim po vašim komentarima vi se tu samo kurčite i preseravate sa tim listama i kolko shvaćam uništavate ih a u PM šaljete ljudima na kapaljku. Ajde bar da me neko uputi kako da naučim ako već nedate liste. Hvala
A ko je kome duzan sta poslati dobra volja pojedinca.Ti ces se sa tim izrazama sigurno nagledati bolje da kod mene postanu ekolosko gnojivo nego da takvom posaljem ko sto si ti
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Знае ли некој во кои листи го има Djazz TV каналот?
(....не е квиз,стварно ме интересира....)
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.357
Поени од реакции
3.132
Ako mislis na ovi TV Stingray DJAZZ HD ima go u M-tel i Ziggo(ovde ima i 10 radiostanica samo sa muzika ot Stingray)
Можеш ли да ставиш слика?Јас го имам само како dreambox stream...Од VIP Hrvatska,мислам дека беше.(ама ми кочи)
Благодарам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom