Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
27 февруари 2017
Мислења
169
Поени од реакции
100
you are crazy.Come here to sell lists.
Glup ko stup,došao ovamo da prodaješ liste,javno.Ja bih te banirao ovog trenutka.
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
153
Поени од реакции
204
Kao da je njih briga,ti koji uništavaju liste onih imaju koliko hoće,tako da uzalud pišeš,ove sa komplicarinim userom i passom nema veze al sa istim userom i passom to se smišljeno uništava
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
169
Поени од реакции
100
Jel vi to ozbiljno mislite da je stalo?

Pozdrav
Pun mi je kufer ovih hvalisavaca.Stalo je za većinu nas.Vi koji imate liste koje rade,ili ih nešto podijelite ili šutite.Uživate u tom da se preseravate i kontrirate.Ja sam imao puno listi koje su otišle,ali imam i par koje rade.Ali ni te neće dugo.
Dobro ih držite u čarapama ili prodajte ili ih uramite,samo se nemojte preseravati,jer da ste pravi VELIKI hakeri,vi bi napravili ono što su napravili mali žuti iz Sjeverne Koreje.
 
Член од
26 февруари 2017
Мислења
153
Поени од реакции
204
Probajte sa VPN znam da znaju blokirati IP da ne tražim sada liste,dobro popiliću ne objavljuju se liste samo na ovom forumu nego se objavljuju na svim web stranicama namjenjenim za to
 
Член од
20 април 2017
Мислења
37
Поени од реакции
4
НИКОЈ НИШТО НЕ ПУШТА КО ЗА ИНАЕТ ХЕХЕХЕХЕ :S:S:S:S:S:S:S " ВЧЕРА ПОБАРАВ АКО ИМА НЕКОЈ МАКЕДОНСКА ЛИСТА И НИКОЈ НЕ ПУШТИ ,
ако има некој македонска листа ве молам пратете ми преку порака ви благдарам од напрет :D
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Naravno Sota mislim da je stalo ,jer kod mene nece ni jedna lista clientportal?


Pozdrav
Kako kome ;) kao sto i sam kazes... ja se barem ne preserava*m ja samo tvrdim suprotno a sto vama liste ne rade dal sam ja kriv? Sta sad treba svakom dati liste? Ima naravno i toga samo... nisam jednom rekao ja biram ljude to je moj odabir i to mi ne moze niko zabraniti jednostavno to je tako kod mene ...

Pun mi je kufer ovih hvalisavaca.Stalo je za većinu nas.Vi koji imate liste koje rade,ili ih nešto podijelite ili šutite.Uživate u tom da se preseravate i kontrirate.Ja sam imao puno listi koje su otišle,ali imam i par koje rade.Ali ni te neće dugo.
Dobro ih držite u čarapama ili prodajte ili ih uramite,samo se nemojte preseravati,jer da ste pravi VELIKI hakeri,vi bi napravili ono što su napravili mali žuti iz Sjeverne Koreje.

Mozes da budes koliko toliko pristojniji... ako sam pitao dal se stvarno misli da je stalo pitao sam sa povodom nista zlonamjerno a tebi sad odgovaram nista nije stalo ocu reci imao si zasigurno liste koje je mogao svako imati zato su ti stale ... moje sto ja imam nisu stale... ja za sebe nikad nisam rekao da sam haker ili slicno ...

Pozdrav
 

Kajgana Shop

На врв Bottom