Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
25 септември 2016
Мислења
128
Поени од реакции
193
Mnogi ovdje na forumu su super ali od nekih nisam nista znacajno dobila iako i sama sam pokusala nekima pomoci i oni su mi zahvalni ali nakon barem tri pp poruke mogu odluciti tko su za pomoc i neko prijateljstvo zato sada i ja donosim odluku koje cu ignorirati sad sam saznala kako to napraviti nisam bas vicna cirilici i moram ju prevoditi na google jer mi nismo to ucili pa evo international koji stalno ima blokiran pp nije za mene netko tko mi zeli pomoci ili mi nesto znaci u zivotu ali cu po slobodnoj savjesti donositi odluku, znaci on ide na ignore samo smo jednom kontaktirali i vise nikad takode i ovaj FEAR koji je dijelio liste takode ima pp blokiran i neikoga vise nisam vidila da koristi tu opciju iako ja nemam nista protiv njih niti ih ja mrzim oni su jako dobri za neke i nemogu pljuvati po njima tako da mi ne zamjere i nisu oni jedini imam trenutno pet ljudi ignore ali necu sad sve imenovati jer nisu tako aktivni a ima i onih koji mi duper pomognu i ja sam im zahvalna a nemoram ih ni imenovati jer to stvvarno nije bitno oni ce se prepoznati a svi oni koji traze javnu zahvalu su veoma ******************************** oni koji su obrazovani ili ne ce shvatiti u srcu. Tako da imam jedan sistem tkome nemogu poslati pp ide na ignore i netreba im biti bitno moje misljenj jer ni njih nije bitno moje misljenje i nikome nisam zabranila da me kontaktira preko pp . Eto toliko od mene a mozda se i ja povucem sa ovoga foruma jer nemam bas vremena vise toliko i hvala FEAR linije jos uvijek neke rade i white spirit neznam jel sam dobro napisala ali je decko komunikativan i hoce pomoci i podijeliti i nisam protiv nikoga ovdje svako ima svoj zivot i odlucuje sa kim ce biti u kontaktu i razmjenjivati neka iskustva ili ne. Lijepi pozdrav od mene za sve vas na ovome forumu ama bas svima i neznanima stvarno sve vas volim i svi trebate biti dobrodusni. Zelim Vam svima ugodno popodne i vasim obiteljima i nadam se ja da cu uskoro osnovati svoju Lijepi pozdrav :)
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Ja ne bih (al ko mene sta pita) jer ce ta "dobra" lista da stane do sutra a link ce da ostane pa ce neko neupucen da nastavi da klikce po tom linku skidajuci neku listu koja ne radi. Za razliku od ostalih lista koje isto stanu a ostanu linkovi, od tih lnkova i klikova vise niko nema koristi..

A inace, nova Opera je extra, ima podrsku za WhatsApp, Messenger i Telegram...
 
Член од
4 мај 2017
Мислења
80
Поени од реакции
130
Mogao je onda da ukaze na to, (po meni) a ne da ponovo objavljuje listu, koja bas i ne traje samo jedan dan ! ;)[DOUBLEPOST=1494438277][/DOUBLEPOST]A, svima, koji hoce da zaradjuju "silne" novce "na klikanje", neka mi se jave, da im uplatim po 10e ! ;):):D
 
Последно уредено:
Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
Mogao je onda da ukaze na to, (po meni) a ne da ponovo objavljuje listu, koja bas i ne traje samo jedan dan ! ;)[DOUBLEPOST=1494438277][/DOUBLEPOST]A, svima, koji hoce da zaradjuju "silne" novce "na klikanje", neka mi se jave, da im uplatim po 10e ! ;):):D
koliko je to pivi:D
 
Член од
22 март 2017
Мислења
182
Поени од реакции
134
Код:
http://xcmain.mine.nu:8080/get.php?username=stalkerdirect&password=0kozpapBTb&type=m3u
 
Член од
5 септември 2016
Мислења
198
Поени од реакции
274
Jeli neko hoce samnom zamjenit listu jednu?
Ja imam jednu dobru listu sa ITALY I NJEMACKIM KANALIMA i trebo bi jednu dobru ex yu listu sa Pink Movie 1,2,3
 

Kajgana Shop

На врв Bottom