Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 јуни 2015
Мислења
573
Поени од реакции
606
od ovog posta

https://forum.kajgana.com/threads/Интернет-радио-и-телевизија-стримови-прашања-генерална-дискусија.41855/page-1992#post-8039729

samo sam slao ovim sto su se javili ,nisam slao na pp nikom drugom ,samo ovim sto su javno pitali ,necu ni slati na pp ako je neko trazio samo putem pp,puno vremena oduzima ,ko pita javno taj ce i dobit
Daj da i ja zatrazim da vidim sta ima to interesantno u tim listama
F.E.A.R Ako imas jos sta u rezervi ili u lageru isprati na pp
Ako nemas da smo zivi i zdravi,ima sta da se gleda
Pozdrav
 
Член од
16 јуни 2016
Мислења
123
Поени од реакции
193
hajde malo sad da saljemo liste na pp 1600 neobjavljanih listi svima koji se jave! 0 ,1, 10 ,100 ,1000, 10000 ,1000000 konekcija ,sve spakovano u 1 tekst svima saljem ,nebitno da li ste dosli prije 7 godina ili 7 minuta ,ako ste pametni cuvajte i gledajte ako ste zli slobodno objavite javno na svim forumima ,drugima ste zli meni to i nije bitno ,svakako ce stati same od sebe ako ih ne posaljem vama svima ,na stare poruke ne ogovaram jer ih ima 96 ,saljem samo onim koji se jave javno ,pp uopste ne pregledam

postove sa psovkama vise ne prijavljujem jer sam dobio ban na 5 dana prosli put za sve koje sam prijavio ,izgleda da je i to offtopic ,nisam znao da se pravila odnose i na to ali eto sad znam i psovke preskacem
ako nisam zakasnio posalji koju listu....
 
Член од
13 септември 2016
Мислења
33
Поени од реакции
11
hajde malo sad da saljemo liste na pp 1600 neobjavljanih listi svima koji se jave! 0 ,1, 10 ,100 ,1000, 10000 ,1000000 konekcija ,sve spakovano u 1 tekst svima saljem ,nebitno da li ste dosli prije 7 godina ili 7 minuta ,ako ste pametni cuvajte i gledajte ako ste zli slobodno objavite javno na svim forumima ,drugima ste zli meni to i nije bitno ,svakako ce stati same od sebe ako ih ne posaljem vama svima ,na stare poruke ne ogovaram jer ih ima 96 ,saljem samo onim koji se jave javno ,pp uopste ne pregledam

postove sa psovkama vise ne prijavljujem jer sam dobio ban na 5 dana prosli put za sve koje sam prijavio ,izgleda da je i to offtopic ,nisam znao da se pravila odnose i na to ali eto sad znam i psovke preskacem
Ako može da i meni pošaleš te liste,
Unaprijed hvala.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom