Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
6 април 2017
Мислења
327
Поени од реакции
679
F.E.A.R - Svaka čast na deljenju ovih listi.
Treba svima odgovoriti i poslati liste, nije lako.
Meni liste ne trebaju, samo sam hteo u ime svih da se javno zahvalim.
imam 3 posta i sva tri sam se zahvalio ljudima koji nesebično dele svoje znanje sa nama.
Takođe hvala Saskonu, koji je podelio malo svog znanja sa mnom.
Pozdrav za sve.
nema na cemu ,zaboravimo svadje i sve ostalo ,ljepse je ovako ,nemojte da se mrzite ,nije ni fino a ni zdravo ,svi bili zivi i zdravi ,zaposleni da kupite neke od tih listi za sebe ,budimo ljudi ,druzimo se ,liste su samo tekst i slika ,ono sto kazete i uradite ostaje iza vas godinama

poslao 1600 listi
 
Член од
23 април 2017
Мислења
74
Поени од реакции
213
F.E.A.R - Svaka čast na deljenju ovih listi.
Treba svima odgovoriti i poslati liste, nije lako.
Meni liste ne trebaju, samo sam hteo u ime svih da se javno zahvalim.
imam 3 posta i sva tri sam se zahvalio ljudima koji nesebično dele svoje znanje sa nama.
Takođe hvala Saskonu, koji je podelio malo svog znanja sa mnom.
Pozdrav za sve.
Pridruzujem se , pozdrav svim dobrim ljudima
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
219
Поени од реакции
127


postove sa psovkama vise ne prijavljujem jer sam dobio ban na 5 dana prosli put za sve koje sam prijavio ,izgleda da je i to offtopic ,nisam znao da se pravila odnose i na to ali eto sad znam i psovke preskacem
[/QUOTE][DOUBLEPOST=1493493039][/DOUBLEPOST]
hajde malo sad da saljemo liste na pp 1600 neobjavljanih listi svima koji se jave! 0 ,1, 10 ,100 ,1000, 10000 ,1000000 konekcija ,sve spakovano u 1 tekst svima saljem ,nebitno da li ste dosli prije 7 godina ili 7 minuta ,ako ste pametni cuvajte i gledajte ako ste zli slobodno objavite javno na svim forumima ,drugima ste zli meni to i nije bitno ,svakako ce stati same od sebe ako ih ne posaljem vama svima ,na stare poruke ne ogovaram jer ih ima 96 ,saljem samo onim koji se jave javno ,pp uopste ne pregledam

postove sa psovkama vise ne prijavljujem jer sam dobio ban na 5 dana prosli put za sve koje sam prijavio ,izgleda da je i to offtopic ,nisam znao da se pravila odnose i na to ali eto sad znam i psovke preskacem
Meni ako moze, i unaprijed hvala!
 
Член од
6 април 2017
Мислења
327
Поени од реакции
679
Koja je razlika između rtmp, m3u8 i ts listi?
rtmp i m3u8 su vecinom izvor svih ovih .ts .ch listi ,u sustini i ts mozes promjenit u m3u8, ts je u segmentima dok ovi idu direktno i tecno uglavnom bez trzanja ,limita po useru ,vlc pusta rtmp bez veceg opterecenja po procesor dok m3u8 vec treba jaci dualcore ,za m3u8 koristi potplayer jer manje optereti procesor,u bilo kojoj listi promjeni get.php u panel_api.php i vidit ces

"allowed_output_formats":["m3u8","ts","rtmp"]
 

Kajgana Shop

На врв Bottom