Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 јуни 2016
Мислења
210
Поени од реакции
159
Evo LjupcoB vam je sve reko pa trazite[DOUBLEPOST=1493236756][/DOUBLEPOST]
lneda se skenirati bez proxyja ova slika je davno nastala evo ja probala i odma mi izbacilo 41 listu i trnutni ban aidim na slii nisi postavio na proxy i nijedna mi lista neradi sve iskljucene.
Slika je svjeza,nije davna nastala a sve ostalosi u pravu,I ja sam dobio bann i nista od svih lista
 
Член од
26 април 2017
Мислења
58
Поени од реакции
58
dobio sam ex yu m3u listu i zahvalan sam na tome, ali nije stabilna i prekida. Molio bih vas ako neko ima stabilu listu ex yu kanala da mi posalje... havla i pozzz
 

cile0789

Super Сasual Dating - Authentic Damsels
Член од
7 април 2017
Мислења
138
Поени од реакции
365
i jos jedan put pisem ovdje
JA SAMO SALJEM LISTE CLANOVIMA KOJI IMAJU 150 POSTOVI I ONIMA KOJI SU AKTIVINI I POZNAM
HVALA
I ja nemam 150 posta i ne treba mi lista, isto sam dobio od inrernacinala koja i dale radi tako da mi ne treba, poštujem pravila i ne širim dalje. Ali podržavam ideju da liste idu na pp da se ne bi rušile.
 
Член од
25 септември 2016
Мислења
128
Поени од реакции
193
Член од
27 февруари 2017
Мислења
169
Поени од реакции
100
poštujem svaku listu koja se da javno ili privatno.Ali staviti liste starije od mene i još koje ne rade,ili su bar 5 puta postane na forumu (stalker)...nije fer[DOUBLEPOST=1493240715][/DOUBLEPOST]
netreba proxy ,ako je moguce ne postavljajte domace servere , od danas ko god postavi javno domaci server ide na ignore
cimao si me na PM???Greška ili...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom