Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
ja sam imao 2 android boxa i kad sam kupio dream800hd se vidim da sam se mucio sa androidom jest da je oko 180 eura al vredi svaki euro jer mu iptv liste rade odlicno a o satelitskim kanalima ne treba nista ni reci
ma nije los za stalkere je meni ok ali da vidis mag to ti igracka i malo dijete bi to znalo
najbrzi za liste, a mozes velim i sto listi da stavis i isprobavas kako na tv rade predivno i brzo
 
Член од
18 септември 2016
Мислења
63
Поени од реакции
80
Svaki ko si moze nek si uzme mag250 ili 254 velim jos jednom najednostavniji je za liste.
Liste nasnimis na usb ko kad gledate na vlc na kompu,laptopu.
Na usb mozes i sto listi nasnimat i samo otvaras u magu jednostavno
Cijena mag250 ili 254 je oko 70 eur isplati se nema nikakve zezancije
Lista jedino nemoze u komadu nego mora ju svi kanali biti u njoj.
Dok na android aplikacije moras upisivat rucno
ja imam 254 meni je ekstra jednostavno da jednostavnije nemoze biti,na pocetku sam se mucila te jedni kazu fork drugi ott player a netreba ti nista sem usb i lista (lista jos uvek radi hvala)
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Zasto da nemoze pa i na boksot stavi gi listite na uzb i gledaj so koj pleer sakas stavi i 100listi isto ti e.
 
Член од
16 јуни 2015
Мислења
573
Поени од реакции
606
I ja ti mogu potvrdit da radi c linija u ovome android boxu ili tako rec sering,linija se unosi sa daljinskim,moze cccam,newcamd imas i emulatore za powervu i biss nesto sam citao da moze i oscam ali nisam proveravo.Imas i tuner u njega za zemaljsku antenu ili terestrijalnu T2.Samo kad sam ga kupovao nije bio ovoliko skup kao sad,bio je oko 62 avra nisam placao ni carinu ni postarinu.Android stvari odradzuje isto odlicno.
 
Член од
14 октомври 2009
Мислења
73
Поени од реакции
4
I ja ti mogu potvrdit da radi c linija u ovome android boxu ili tako rec sering,linija se unosi sa daljinskim,moze cccam,newcamd imas i emulatore za powervu i biss nesto sam citao da moze i oscam ali nisam proveravo.Imas i tuner u njega za zemaljsku antenu ili terestrijalnu T2.Samo kad sam ga kupovao nije bio ovoliko skup kao sad,bio je oko 62 avra nisam placao ni carinu ni postarinu.Android stvari odradzuje isto odlicno.
C linijata ne raboti vo android box, c linijata e za satelitski signal, treba da imas satelitski priemnik. Linijata gi dekodira samo satelitskite kanali, normalno priemnikot treba da bide vklucen vo lan mreza.
 
Член од
14 август 2016
Мислења
107
Поени од реакции
30

Kajgana Shop

На врв Bottom