Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
7 јуни 2016
Мислења
216
Поени од реакции
191
Netreba se sad sprdati ako ste nesto naucili jer za nekoliko mjeseci cete biti pocetnici vjerujte i molit cete mene i internationala opet liste.Ne zaboravite sta sam nekad davno rekao prebrojite na prste ruke koliko servera mozete skenirat sa tom sulucijom i pametnom bi bilo jasno sta ce se dogodit za kratko vrijeme.
Drug moj ja se ne sprdam ja ozbiljno skeniranje me ne interesuje a i nemolim ima ima nema nema opet dobro pozzz i zivi bili svi
I u ostalim zaboravi sam da ti kazem da ti licno nisi poslo nijednu jedinu listu sto se mene tice tako da necu da molim tebe sigurno lp
 
Последно уредено:
Член од
22 јуни 2015
Мислења
97
Поени од реакции
22
e dsuki1966, ti ne razumiješ netko ko stavi neku listu on ispada faca na forumu (barem u svojim očima)
 
Член од
2 ноември 2016
Мислења
25
Поени од реакции
9
dali neko zna ko prodaje ovakve i slicne servise za rtmp
primer:
mips.tv
liveflash.tv
streamify.tv
zenex.tv
ucaster.eu
bro.adsh.tv
i tako dalje ima ih dosta
bio bih zahvalan
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
dali neko zna ko prodaje ovakve i slicne servise za rtmp
primer:
mips.tv
liveflash.tv
streamify.tv
zenex.tv
ucaster.eu
bro.adsh.tv
i tako dalje ima ih dosta
bio bih zahvalan
TO NIKO NE GLEDA VEC SAMO TI SI OSTAL SA OVI TVOJ SAJT DA PUSTAS NEKI KANAL -ALI KVALITET TI JE IZ DRUGOM SVETSKOM RATOM.
 

ziko tara

fantom
Член од
28 септември 2016
Мислења
487
Поени од реакции
791
drugovi imali jos neko osim mene kojima ne radi inbox ,u cemu je problem jel zna neko?

KOD mene je neki [problem sa datumom jel moze da se popravi ?
 
Последно уредено:
Член од
2 ноември 2016
Мислења
25
Поени од реакции
9
TO NIKO NE GLEDA VEC SAMO TI SI OSTAL SA OVI TVOJ SAJT DA PUSTAS NEKI KANAL -ALI KVALITET TI JE IZ DRUGOM SVETSKOM RATOM.
pricas gluposti druze a nemas pojma o cemu se radi ni cemu bi to sluzilo a sto nenapisa ko prodaje kad si najveci strucnjak bar se tako deklarises, ovako pricam ti pricu
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
Cini mi se da pricas gluposti u vezi denisa a kad neko brani neke liste u ovome slucaju mac meni je sumnjiva pozadina tog odnosa
Moje misljenje nemora da znaci da je tako
Ma nije stvar u postavljanju ili ne stvar je u principu.Najveca faca je ispao Denis sa sf nece ga ljudi pamtit
po aplikacijama sto je napravio vec sto je unistio mac nije on nikome sa time pomogao jest svojim drugarima sto prodaju ip jedino njima.Ali ostace zapamcen po tome.Ja sam u tim vodam vec jako dugo i nikad niko nije napravio takvu glupost ko on.Net tv smo poceli nekad slali smo po cijelom svijetu znalo nas je petorica u jugi kako se to radi niko ziv drugi, radilo je godinu dana svi zadovoljni.Nikad me niko nije pitao drug aj me nauci da i ja to radim.Bio je zadovoljan listom da tamo na Novom Zelandu i Australiji imaju djeca sta gledat domace.A sta se sad dogada nasao listu i nije zadovoljan sa njom treba ju javno sad objavit.Ma ja kafic ili slicne razbucam za sat vremena i sta imam od toga recite mi.I onda mozemo okvirit za uspomenu te brojeve.
Znaci jedini krivac je DENIS i najgore kad je objavio jos nije imao odgovor kako radi tek kasnije dokucio do kraja jadno i zalosno
 
T

tissot75

Гостин

Kajgana Shop

На врв Bottom