Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
Последно уредено:
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Zdravo !!

Evo ovo je ta lista pa pogledajte..probao Mac od juce sa tokenom neko postavio al ne ide djaba lista ako nemas user i pass

Pozdrav[DOUBLEPOST=1485087397][/DOUBLEPOST]ovako izgleda u vlc
prestanite silovati ,vise,imate pm ,grahovac 100putaje do sad bilo ,koji serveri vrati malo stranice unazad ,ljudi dodjite malo sebi ,sta vam je vise,jeli vi radite za sebe iii za restrimere ,da preimenujemo temu ,u kako pomoci restrimerima da zastite svoj panel
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Nesto se slucuva so Art zasto se digna za ovoj server tolku vreva od carevite,a za vlagor i balkanmedia nemase vakvi reakcii.Povrzanost so strimerite gazdata ili nesto sosema treto ke vidime.Znaci sega sum milion posto ubeden deka umre demokratijata na kajgana.so doaganjeto na carevite nema demokratija,poradi koj pricini e izbrisan postot na swede1974 so listata na Art.
 
Последно уредено:
Член од
17 октомври 2016
Мислења
418
Поени од реакции
2.306
Ovo sam postavio "tamo" pa evo i ovde :

Evo da iznesem i ja moje misljenje o tim skenerima i njihovom javnom objavljivanju.
Kao sto ste imali priliku da vidite objavio sam par listi sa po 100 konekcija sa dva razlicita servera.
Imam pristup tim panelima i liste sam ja sastavio i imao priliku da pratim sta se desava sa konekcijama i serverom.
Znaci nekih par sati nakon sto se lista objavi, pocinju da se kace restrimeri i da vuku i po 20 kanala. Oni i nisu toliki problem, banuje im se ip adresa i resi se problem. Veci je problem od restrimera su skeneri. Mnogo ljudi je dobilo skenere i cim se objavi lista pocinju da skeniraju.
Ko bi ga znao koliko njih odjednom. Kad se to desi namoguce je uopste otvoriti login stranicu panela a kamoli uci na njega, sve blokira. Lista koju sam skinuo neide, bukvalno blokiran server.
To se desilo sa oba servera koja sam objavio. Kad se novopeceni hakeri odluce da odustanu od skeniranja sve se vrati u normalu.
Da ne pomisli neko da imam nesto protiv nekog ili da neko kaze da samo ja imam pravo da skeniram.
Ja sam sa skeniranjem zavrsio ima vec godinu dana, postoje i drugi nacini doci do liste.
Sustina svega ovoga, tj, sta sam hteo da kazem, SKENIRAJTE, NADJITE LISTU, GLEDAJTE.
Ne morate da skenirate sve servere i da trazite sve usere sa nekog servera. tj da "SILUJETE"server ko sto to mnogi ovde kazu.
U suprotnom ce svemu ovome brzo doci kraj.
 
Член од
13 јануари 2016
Мислења
170
Поени од реакции
323
prestanite silovati ,vise,imate pm ,grahovac 100putaje do sad bilo ,koji serveri vrati malo stranice unazad ,ljudi dodjite malo sebi ,sta vam je vise,jeli vi radite za sebe iii za restrimere ,da preimenujemo temu ,u kako pomoci restrimerima da zastite svoj panel

Pozdrav @international
Tvoja mi lista jos radi tako da sam ti zahvalan al eto malo i sam nesto se nadje... kolko tolko bar se nauci nesto.
Eto toliko sad me nema jedno mesec dana idem za Srbiju veceras.
Sve najbolje i srecno svima sa listama
 
Член од
18 февруари 2016
Мислења
82
Поени од реакции
41
dobar dan, ko ima volje da mi da juzno-korejska lista sa kanala kao mnet, kbs, mbc itd. PUNO HVALA unapred.
ljepi dan vam zeli maks
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Jel ima neko arenu sport 1 ali da ne mora da se refresuje svakih 5..10 min....hvala
Ke si instaliras kodi i zem addons i gledaj si sport kolku sakas,ili so ace player imas linkovi za ace stream nazad 7-9stranici od temava.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom