Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
(y)

Ako ja dobijem nesto iz tih vasih skripti dobice svi na ovom forumu
Inace kakva bi svrha mog clanstva bila na ovom forumu ako to cuvam za sebe.
I nemojte misliti da vas necu vise kritikovati jer neko mora uvjek biti i u opoziciji
Sta je izete ni da se javis vec si trebao barem 3 panela imat u kompu nista se ne javljas
vidim da ju nisi jos ni upalio znaci jos nije slozena 12 min posla:angel:
 
Последно уредено:
Член од
13 февруари 2016
Мислења
24
Поени од реакции
15
Jel' se vi to salite, ili se igrate sa ovim tvsrbija online ?! ;)
Evo na primer Prva World
Sa tokenom će da radi dugo. Meni Orion TV radi već preko godinu dana... ali koristim samo ja taj token. Ako se nakači više ljudi, gotovo. Wirehsark je tool
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Evo na primer Prva World
Sa tokenom će da radi dugo. Meni Orion TV radi već preko godinu dana... ali koristim samo ja taj token. Ako se nakači više ljudi, gotovo. Wirehsark je tool
koj programi ima tamo i koj ti gledas da nisi neki predplatnik.
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
kude je ta vip iptv makedonija da ja vidim sta je i kako je
a za tvsrbija neznam kako i sta je u pitanju dal na token ili na zimi majka to cudo radi
 
Член од
13 февруари 2016
Мислења
24
Поени од реакции
15
Последно уредено:
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
super odgovor dok ti ides na sajt neko vec ih odavno te kanale gleda
neznam ja to sta se sprema kolede odavno prosao mozda sad ide ona stara nova godina
ja kao obican clan nezelim da tamo budem jel sve ce da se stavlja kopi paste
djaba ce da zauzimam mesto
 
Член од
21 декември 2012
Мислења
1.779
Поени од реакции
887
Odeš brate na sajt pa vidiš sam koji su programi i šta i kako...
koj je taj sajt daj neki link nesto pricas kao da te uhvatil neki strah ,gledas godina s jedan token nekazes dali si predplatnik neznam hvalis li se sta radis ,pitam te koliko kanala gledas pravis se na lud -nesto nije uredu sa tobom.
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
Последно уредено:
Член од
13 февруари 2016
Мислења
24
Поени од реакции
15
koj je taj sajt daj neki link nesto pricas kao da te uhvatil neki strah ,gledas godina s jedan token nekazes dali si predplatnik neznam hvalis li se sta radis ,pitam te koliko kanala gledas pravis se na lud -nesto nije uredu sa tobom.
Uh bre šta se istresaš na meni.. klikn na link koji je već bio postavljen https://www.tvsrbija.online/index.php i video bi listu kanala. Napisao sam i čime se vadi. Nema pretplate na sajtu i to se vidi odmah. Kako si zaključio da se hvalim? Gde sam ja to napisao nešto o hvaljenju?

Jedan token meni i treba da bih gledao. Zašto da vadim za sebe 10 tokena kad mi je jedan dovoljan. Takodje, oni više i nemaju takvu ponudu i token više i ne može da se izvadi.

Nisam napisao 2-3 posta od kad sam član. Ako će ovako svako da se istresa na meni na svaki post, pobrisaću sve postove i a u qr.
 
Член од
5 септември 2014
Мислења
885
Поени од реакции
1.029
ne se nerviraj samo napred i ne obracaj paznju drugi sta pisu to je razlog samo da te nerviraju i sve izbacis na videlinu od taj tv srbija veliki pozdarv do svih hakleri na ovaj forum ma jaci hakleri i od rusi smo postali svaka nam cast
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
koj je taj sajt daj neki link nesto pricas kao da te uhvatil neki strah ,gledas godina s jedan token nekazes dali si predplatnik neznam hvalis li se sta radis ,pitam te koliko kanala gledas pravis se na lud -nesto nije uredu sa tobom.
36 kanala nista narocito koliko meni znano na iste tokene ide vec davno;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom