Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
U redu moze tako ne za mir u kuci nego to nije kulturno bilo gde, Ne samo po forumima
 
Член од
21 јануари 2016
Мислења
223
Поени од реакции
119
@bobanku Kako za pocetok ako ne ti e tesko WotWeb port 80 i cepaj, ke imas listi i ke neznaes koja da ja gledas.

kako da znam jel sam nasao nesto i dali je to lista ?[DOUBLEPOST=1484177241][/DOUBLEPOST]@bobanku Kako za pocetok ako ne ti e tesko WotWeb port 80 i cepaj, ke imas listi i ke neznaes koja da ja gledas.

kako da znam jel sam nasao nesto i dali je to lista ?
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
@bobanku Kako za pocetok ako ne ti e tesko WotWeb port 80 i cepaj, ke imas listi i ke neznaes koja da ja gledas.

kako da znam jel sam nasao nesto i dali je to lista ?[DOUBLEPOST=1484177241][/DOUBLEPOST]@bobanku Kako za pocetok ako ne ti e tesko WotWeb port 80 i cepaj, ke imas listi i ke neznaes koja da ja gledas.

kako da znam jel sam nasao nesto i dali je to lista ?
Primer 1

1.jpg
Primer 2
2017.jpg

Primer 3

3.jpg

i si onadues mislam gledas
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013
Citajte izmedju redova ...

20170112_003851.png

Znaci..... svi vi koji gledate cineplus kanale ste sta? ."debili" to vam nisam ja napisao nego @international tako da...

Pozdrav
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
Aj nekoj neka proba ovaa dali ide so proxy u mnogu drimovi ima listi od ovoj server a nesto neide u vlc

Код:
http://serv1.bihip.net/live/budo-dixon/e2/1160.ts
 
Член од
1 март 2016
Мислења
127
Поени од реакции
148
Aj nekoj neka proba ovaa dali ide so proxy u mnogu drimovi ima listi od ovoj server a nesto neide u vlc

Код:
http://serv1.bihip.net/live/budo-dixon/e2/1160.ts
radi server:samo treba vazeci user:pass (poslo sam ti preko facebokk trenutno vazeci primer)pozz
 
Последно уредено:

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
Ovie skrieni drimovi koi sto WotWeb ne gi naoga listite najvise teraat

1.jpg [DOUBLEPOST=1484179874][/DOUBLEPOST]
radi server:samo treba vazeci user:pass (poslo sam ti preko facebokk trenutno vazeci primer)pozz
Nije moguce da od 10 user i pass nijedan neradi, al mu zato c linije rade extra.[DOUBLEPOST=1484179957][/DOUBLEPOST]i taj preko fb neradi
 
Последно уредено:
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Citajte izmedju redova ...

Прегледај го приврзокот 163325

Znaci..... svi vi koji gledate cineplus kanale ste sta? ."debili" to vam nisam ja napisao nego @international tako da...

Pozdrav
nisam za nikoga rekao da je debilan ,nego kazem kad se filmovi ponavljau dva meseca , ti su kanali dobri za debilne .i nije mi jasno sto se ti palis niko te nije spominjao ,bolje daj ljudima koju listu ,i prestani da umires od puste ljubomore pomazi ljudima ko ja pa ti mozda ti neko da like ,dok si se ti ovdje bavio samnom ja sam podijelio ljudima liste.i za mene ko sjedi i gleda isti film, 20 puta ,nesto nije uredu snjim
i mani se mene ,znaju svi ovdje ko sam i sta sam ,to dokazujem svaki dan ,to mi cini zadovljstvo ne ovisim o nikome ,ni ocemu ,cisti hobi ,hvala bogu imam listi ni sam neznam koliko ,i mogu ti reci ima istine u onome koliko pomazes i dajes toliko ce ti se jednom vratiti ,i shvati da ovo nije tvoja kuca ,nego kuca svih nas ,ovdje nemas nikakve priveligije nego si ko svi ostali racunajuci i mene ,nediram te nediraj me,svi koji su poslali pm sutra ce dobiti ,odgovor neko listu a neko odgovor
 
Последно уредено:
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
International nešto mi obecao pred 5dana i nista no nema veze mozda nema takvog usera sto sam trazio.Da sme zivi i zdravi samo.
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Obecao Sam ako nadjem Nisam ti obecao posao za sina ili kredit nego usera ako nadjem uvijek Sam ti izlazio u susret u mojoj moci Sto se mene tice sve najbolje I dalje se znalazi sam jer privatnost I komunikacija izmedju diva clana bi trebala ostati u Tim okvirima
 
Последно уредено:
Член од
20 јануари 2006
Мислења
55
Поени од реакции
11
ako vi treba nekoj stream za filmovi donwlodirajte Popcorn time i gledajte kolku sakate filmovi stari / novi sekakvi so prevodi bez prevodi so HD kvalitet bez HD kako vi dusa saka .. Neznam koj ceka denes film na TV da gleda
 

Kajgana Shop

На врв Bottom