Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
sad je na njoj koliko hoces usera toliko ,sto rece covjek gore iznad manite se sablona ,upotrijebite malo maste ionako je gotova
 
Последно уредено:
Член од
7 јуни 2016
Мислења
158
Поени од реакции
147
to je dokaz da to nema veze sa vezom , da je jedna konekcija nebi nas gledalo nas 100 ,ja sam tu listu izvukao prije 8 mjeseci iz ultra web servera ,bila je jedna od glavnih izvora ,a frajer ima 5600 ptretplatnika ,plus cs linije ,magove itd ,baci taj program u kantu gale
to je fotomontaza[DOUBLEPOST=1483885012][/DOUBLEPOST]
pogledaj sad kako radi , kad sam zbunio napadace
 
Последно уредено:
Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Na kraju će se svesti na isto - daj listu, trza mi. Momci , ne shvatate da su te liste davno iskenirane i da su ih ljudi gledali pre vas. Juče sam napisao da ne vrijedi skenirati onu dvojicu braće, tu je bilo 100-ak listi koje su iskenirane i radile - sve su stale. Razlog sami dokučite :D
 
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
'Ocemo li malo o konekcijama,(sto su za jednog ili dvojicu, a gleda njih 20) :D
ili o clanovima koji ne znaju ni sta smeju da pitaju, a kamoli postave - vec vidjeno, sto bi neki rekli - deja vu ! :);)
 
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
Na kraju će se svesti na isto - daj listu, trza mi. Momci , ne shvatate da su te liste davno iskenirane i da su ih ljudi gledali pre vas. Juče sam napisao da ne vrijedi skenirati onu dvojicu braće, tu je bilo 100-ak listi koje su iskenirane i radile - sve su stale. Razlog sami dokučite :D
Ne, nego ce se svesti na - ne dam listu, ne trza mi ! :D
 
Член од
16 ноември 2013
Мислења
254
Поени од реакции
910
Samo da vas obavjestim imam dokaz za mene napravili decki iz braticave firme programeri
iz Njemacke SOTA JE KILER ili KILER JE SOTA kako god okrenuli na isto vam dode toliko o postenju
pojedinaca..Jest da sam dugo cekao, ali docekao doliijao je na gresci.
Kazi braticu da otpusti te programere , oni nisu HACKERI po ovome sto si napisao da mislis da je KILER = Sota oni mogu biti samo KAKERI :facepalm: :ROFLMAO:
 
Член од
25 февруари 2015
Мислења
329
Поени од реакции
553
ocekujem da se ubrzo moderator opet zaleti obrise stotinjak neprimjernih postova, podjeli nekoliko zutih i crvenih kartona i odsvira kraj utakmice.
 
Член од
18 декември 2012
Мислења
754
Поени од реакции
651
To mozes samo Ti Vojvodino, kad zapnes onaj hepek
Bojim se da nisam jedini ! :D
Evo da proverimo - posalji mi jednu listu, sto ti kazes da je za jednu konekciju, da vidis da i ja mogu da je gledam ! :D:);)
Lepo ti kaze faca da je kikso za konekcije ! :pos:
 
Последно уредено:
Член од
1 март 2016
Мислења
13
Поени од реакции
3
pozdrav svima,,,prvi puta sam ovdje imam razne skenere za iptv. Može li mi se netko javi na pm koje se kombo liste koriste i domaći serveri za skeniranje...bio bi mu zahvalan. Ono što dobijem to ne dijelim to se odnosi i na liste. Hvala
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
158
Поени од реакции
147

novagrad

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Ladies
Член од
12 јануари 2016
Мислења
101
Поени од реакции
47
pozdrav svima
ima li ko da hoće razmenu iptv ja
nek se javi na pm pozz.:oeoeoe:
 
Член од
1 март 2016
Мислења
13
Поени од реакции
3
pozdrav svima,,,prvi puta sam ovdje imam skenere za iptv. Može li mi se netko javiti na pm koje se kombo liste koriste i domaći serveri za skeniranje...bio bi mu zahvalan. Ono što dobijem to ne dijelim to se odnosi i na liste. Hvala
 
Член од
7 јуни 2016
Мислења
158
Поени од реакции
147
Eto vidis, to radi i kod tebe i kod mene, i jos kod nekoga ! ;)
kako radi, sta podrazumevas pod radi?, preskace? bez loopa[DOUBLEPOST=1483897493][/DOUBLEPOST]
Eto vidis, to radi i kod tebe i kod mene, i jos kod nekoga ! ;)
kako radi, sta podrazumevas pod radi?, preskace? bez loopa, ma da potrazim tu mi je i ona skripta koja pokazuje trenutno konektovanje, ali ono sto je dato gore je strim karakter, predvidjen1,koristi1, sve sto je vise je izvor nestabilnosti
 

Kajgana Shop

На врв Bottom