Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Roma-tv
Код:
http://185.46.161.3/hls/sd.m3u8

http://185.46.161.3/hls/hd.m3u8
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
nekom rade nekom ne .mogao bih ovdje uslikati konverazcija jedno 250 gdje su ljudi prezadolvoljni , cak ima onih koje pitam treaba li lista ogdovor ,international samo da ti se javim liste rade ,super ,balkantvmedia radi super .naravno ako se neigra mnogo sa njom ,neki dobiju balakn neki max tv neki narodnu sve zavisi ,od mog osjecaja ,tu ima jedno 30 ljudi koji su stvarno ok ,kojima vjerujem i naravno oni dobijaju bolje liste ,pustite mene na miru nediram vas ,toliko ocekujem od vas ,pozdrav
 
Последно уредено:
Член од
22 јуни 2015
Мислења
97
Поени од реакции
22
imas pm ti javno vidi u guzvi sam radim na jednom projektu malo razmisli o svom postupku
Neznam o kakvom postupku govoriš, ja te lijepo pitao dali imaš koju cs liniju, šaljem ti pm pa ne odgovaraš, ako si zauzet onda reci, da nemaš vremena da si zauzet da te se ne smeta, kako da ja znam da radiš na nekom ''projektu'',uglavnom nisam dobio pm al nema veze već ću se nekako snaći. Hvala
 
Член од
25 февруари 2015
Мислења
329
Поени од реакции
553
Neznam o kakvom postupku govoriš, ja te lijepo pitao dali imaš koju cs liniju, šaljem ti pm pa ne odgovaraš, ako si zauzet onda reci, da nemaš vremena da si zauzet da te se ne smeta, kako da ja znam da radiš na nekom ''projektu'',uglavnom nisam dobio pm al nema veze već ću se nekako snaći. Hvala
provjeri pm
 
Член од
16 јуни 2016
Мислења
945
Поени од реакции
1.692
nekom rade nekom ne .mogao bih ovdje uslikati konverazcija jedno 250 gdje su ljudi prezadolvoljni , cak ima onih koje pitam treaba li lista ogdovor ,international samo da ti se javim liste rade ,super ,balkantvmedia radi super .naravno ako se neigra mnogo sa njom ,neki dobiju balakn neki max tv neki narodnu sve zavisi ,od mog osjecaja ,tu ima jedno 30 ljudi koji su stvarno ok ,kojima vjerujem i naravno oni dobijaju bolje liste ,pustite mene na miru nediram vas ,toliko ocekujem od vas ,pozdrav
Pozz internacional (y)
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
Neznam o kakvom postupku govoriš, ja te lijepo pitao dali imaš koju cs liniju, šaljem ti pm pa ne odgovaraš, ako si zauzet onda reci, da nemaš vremena da si zauzet da te se ne smeta, kako da ja znam da radiš na nekom ''projektu'',uglavnom nisam dobio pm al nema veze već ću se nekako snaći. Hvala
Slusaj c linije se ne dijele ko liste listi imas na milijone a dobra c linija otvara sve i miran si da ne velim dvije godine najmanje ako se povuce iz dobre rupe.Svi bi vi da vam se odmah podijeli ali i ja imam svoj zivot i obaveze i nisam se sa nikim vezao u braku moja dobra volja.Kome se dopada dopada kome ne nek me zaobide u sirokom luku i finito.....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom