Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
19 октомври 2016
Мислења
1.408
Поени од реакции
2.300
Kakvih ovdje gluposti pojedinaca možeš čuti.
Stalno su protiv VIP-a na drugom forumu a sad bi ga oni pravili ovdje.
Neko ko je na forumu 2 mjeseca priča onom ko je ovdje 3-4 godine šta treba raditi.
Na SF-u je pusto, otišli najbolji ljudi :P smješno. U VIP-u je 40-50 ljudi svakodnevno prisutno i svaki dan se nešto novo doda. Ostavite više Serbian forum na miru, to što niste tamo je vaša najveća tuga ali tako je kako je - svakom po zasluzi. Za normalne članove savjet - uživajte iz ovih razmirica, ponešto se može dobiti a i naučiti.
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
814
Поени од реакции
1.670
Dsuki brate,moze li i meni jedna lista,?
Salim se brate!
Hehehehe.kad atomska padne na iptv hihihi onda se javi hehheh dobar si[DOUBLEPOST=1480523790][/DOUBLEPOST]
Kakvih ovdje gluposti pojedinaca možeš čuti.
Stalno su protiv VIP-a na drugom forumu a sad bi ga oni pravili ovdje.
Neko ko je na forumu 2 mjeseca priča onom ko je ovdje 3-4 godine šta treba raditi.
Na SF-u je pusto, otišli najbolji ljudi :P smješno. U VIP-u je 40-50 ljudi svakodnevno prisutno i svaki dan se nešto novo doda. Ostavite više Serbian forum na miru, to što niste tamo je vaša najveća tuga ali tako je kako je - svakom po zasluzi. Za normalne članove savjet - uživajte iz ovih razmirica, ponešto se može dobiti a i naučiti.
:kuracc:
Ti suti da svima ne posaljem sad sta si iznosio odande iz Vip i razgovore jedan mi poslao i tamo si bio poklopac ali znanje nula
 
Последно уредено:
H

highprotect

Гостин
Kakvih ovdje gluposti pojedinaca možeš čuti.
Stalno su protiv VIP-a na drugom forumu a sad bi ga oni pravili ovdje.
Neko ko je na forumu 2 mjeseca priča onom ko je ovdje 3-4 godine šta treba raditi.
Na SF-u je pusto, otišli najbolji ljudi :P smješno. U VIP-u je 40-50 ljudi svakodnevno prisutno i svaki dan se nešto novo doda. Ostavite više Serbian forum na miru, to što niste tamo je vaša najveća tuga ali tako je kako je - svakom po zasluzi. Za normalne članove savjet - uživajte iz ovih razmirica, ponešto se može dobiti a i naučiti.
SF mi je doneo puno dobrog,za razliku od tebe!I dalje sam tamo zbog meni dragih ljudi,i ostacu tamo.
Uostalom,zasto se ti osecam prozvanim?Nemoj da te boli glava na tudj racun....
Pozdrav
 
Член од
1 март 2016
Мислења
13
Поени од реакции
3
[quote = "dsuki1966, pošte: 7905987, članica: 86614"] Jel treba kome lista domaća ??????????? Stvarno ko Nema Ali sta DA NE gledati gomilate )[/ quote]

dsuki1966 može meni Jedna domaća lista na pm. hvala
 
Член од
9 јуни 2016
Мислења
210
Поени од реакции
159
dsuki a moja susjeda,njoj nema liste[DOUBLEPOST=1480525085][/DOUBLEPOST]dsuki a moja susjeda,njoj nema liste
 
Член од
9 септември 2016
Мислења
1.119
Поени од реакции
4.296
Kakvih ovdje gluposti pojedinaca možeš čuti.
Stalno su protiv VIP-a na drugom forumu a sad bi ga oni pravili ovdje.
Neko ko je na forumu 2 mjeseca priča onom ko je ovdje 3-4 godine šta treba raditi.
Na SF-u je pusto, otišli najbolji ljudi :P smješno. U VIP-u je 40-50 ljudi svakodnevno prisutno i svaki dan se nešto novo doda. Ostavite više Serbian forum na miru, to što niste tamo je vaša najveća tuga ali tako je kako je - svakom po zasluzi. Za normalne članove savjet - uživajte iz ovih razmirica, ponešto se može dobiti a i naučiti.
torpedo nisam htio da ti komentarisem nijedan post ,od prije ,ali sam znas sve ,,i za to nebulazni zivota ti ,svaki vip bilo kojeg oblika je , budalastina bar za mene ,ako hocu dam listu ako necu nedam,i to je tako ,ovdje bar nije goli otok ,ima svak pravo da govori i iznese ,svoje misljenje,a to za spoiminjanje sf se u potpunosti slazem,nije vrijedan ,spominjanja,
 
Член од
13 септември 2016
Мислења
233
Поени од реакции
41
Pozdrav dobri ljudi :)
Ovo radi
Код:
hxxp://cdn.iptv.amis.net/hls/TV1000/2016-11-30/1210211/TV1000_wifi_1200k-6110.ts
Ako neko može da mi pomogne da nađem glavni index.m3u8
Može javno, može na pp. HVALA
 

Kajgana Shop

На врв Bottom