Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Интересна работа поголем дел од листите,поставени овде се поставени и на кракингиталу после 15-20минути од еден дечко со црвено капче.Во секцијата слободни акаунти-иптв.И нормално после неколку саати листите отидоа јабана.Ха ха и не е таму модератор туку мембер.
 
Член од
6 јуни 2016
Мислења
723
Поени од реакции
1.210
Moze li na PP neko da mi posalje link sa kog se "povlaci" narodna TV, imam jednu staru listu ali ne mogu da je azuriram da skinem novu, ni jedan server nece.. :( plz
 
Член од
6 февруари 2016
Мислења
14
Поени од реакции
9
Интересна работа поголем дел од листите,поставени овде се поставени и на кракингиталу после 15-20минути од еден дечко со црвено капче.Во секцијата слободни акаунти-иптв.И нормално после неколку саати листите отидоа јабана.Ха ха и не е таму модератор туку мембер.
Taka e.Mozebi nekomu ce mu tekne sto treba da pravi???.
 

Attachments

Член од
25 февруари 2015
Мислења
329
Поени од реакции
553
evo jos jedno cobace copy paste ko da je to neki server
objavim sve sto nevredi a posle uzimate odatle i sirite dalje vas problem
slusaj ti samo gledam kako se ponasas kao da si licno izmislio toplu vodu a ako jesi neka si cuvaj to za sebe i za taj drugi "svetski" forum nobody gives a shit. Ali kad te covjek uhvatio da copy - paste kao i ja skoro kad si avdaginu listu iskopirao i ti i dalje glumis nesto to onda dosta govori o tebi. Ti nisi nista drugo osim low life biatch koja dobije erekciju ako moze nekoga da izmaltretira.
Vidjam takve kao ti po svim forumima i ljudi imaju i ime za takve, TROL !

https://en.wikipedia.org/wiki/Internet_troll

Taj clanak te opisuje od rijeci do rijeci.
 
Член од
24 септември 2016
Мислења
77
Поени од реакции
125
coban
slusaj ti samo gledam kako se ponasas kao da si licno izmislio toplu vodu a ako jesi neka si cuvaj to za sebe i za taj drugi "svetski" forum nobody gives a shit. Ali kad te covjek uhvatio da copy - paste kao i ja skoro kad si avdaginu listu iskopirao i ti i dalje glumis nesto to onda dosta govori o tebi. Ti nisi nista drugo osim low life biatch koja dobije erekciju ako moze nekoga da izmaltretira.
Vidjam takve kao ti po svim forumima i ljudi imaju i ime za takve, TROL !

https://en.wikipedia.org/wiki/Internet_troll

Taj clanak te opisuje od rijeci do rijeci.
ce nebavim se copy paste pogledaj na moj forum kada sam to obajvio ima sigurno mesec dana a na taj drugi craker nisam duze od 15 dana i nemislim se ni zadrzavati tu idi na sultanovic pa tamo mlataraj nisi ti za drugo budalcina objavila server mozda sa mog posta ko ce znati i sad se bunca sto je objavljeno jos negde
pa sam si to obajvio i neznas da je bitan server a ne liste listi ima za izvoz a na mojim postovima kad je god novi server pise NOVO a sad otidji malo tamo na LINUX pa vidi kad sam ja to objavio vise od mesec dana
 
Член од
25 февруари 2015
Мислења
329
Поени од реакции
553
coban

ce nebavim se copy paste pogledaj na moj forum kada sam to obajvio ima sigurno mesec dana a na taj drugi craker nisam duze od 15 dana i nemislim se ni zadrzavati tu idi na sultanovic pa tamo mlataraj nisi ti za drugo budalcina objavila server mozda sa mog posta ko ce znati i sad se bunca sto je objavljeno jos negde
pa sam si to obajvio i neznas da je bitan server a ne liste listi ima za izvoz a na mojim postovima kad je god novi server pise NOVO a sad otidji malo tamo na LINUX pa vidi kad sam ja to objavio vise od mesec dana
onda idi na "svoj" forum i tamo prosipaj pamet, meni ne pada na pamet da idem na taj forum. Ipak ste vi tamo "strucnjaci".
btw to "coban" te takodje odlicno opisuje :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom