Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.231
Поени од реакции
5.464
здраво ,
дали некој има стрим за хбо3 позз
Само немој да бараш, имате скенери па... Значи како јас, така може и секој да ги најде.

Колку да знаеш дека ја има HBO 3 SD и HD:

 

BugssBunny

Ако имаш две кошули дај едната на ближниот
Член од
31 октомври 2015
Мислења
226
Поени од реакции
128
Kanim vsi na toja forum da se družimo i da si spodeljamo trikove i linkove za iptv i tako dale-facebook-search:Kvazar Black Hole solar signal by AntonVenkov[DOUBLEPOST=1461444506][/DOUBLEPOST]tamo spokoino možem da si menjamo combo liste,paneli sva šta samo učasnike mogut da vidjat koi so u grupo
 
Последно уредено:
D

deli

Гостин
izvadeni se samo treba da gi najdes tuka na forumot
ги најдов но на vlc и mxplayer прекинуваат кога ги пуштам на iptv...

на тв неможам преку веб страната да ги гледам имам заклучен bootloader на android philips tv /неможам да инсталирам flash player на него...али не битно ги имам на boomtv.
 

BugssBunny

Ако имаш две кошули дај едната на ближниот
Член од
31 октомври 2015
Мислења
226
Поени од реакции
128
Crow2,bobanku,saskon i neki drugi če da budat Admini na to grupo tako sem zamislil i če da zberim još koi so vrlo dobri na iptv ..pa če da vidimo kako ide i kolko če da budemo:D
 
Член од
16 декември 2013
Мислења
53
Поени од реакции
10
Зброите скенирајте. Дајте кажите што и со што да се скенира. Претходниве неколку страни се хаос и ништо не може да се разбере. Ситно кратко и јасно, скенирај ова со ова и фала пријатно. Поздрав
 
Член од
10 февруари 2016
Мислења
67
Поени од реакции
156
kako se moze ubaciti neki novi clan na forum
nek kaze ad ubacim jedan veoma siguran covek
inace sad moj prijatelj
 
Член од
27 јануари 2015
Мислења
565
Поени од реакции
549
Зброите скенирајте. Дајте кажите што и со што да се скенира. Претходниве неколку страни се хаос и ништо не може да се разбере. Ситно кратко и јасно, скенирај ова со ова и фала пријатно. Поздрав
Што ќе скенираш кога веќе тие е поставено на готово? Ако си се запнал да секнираш ќе почнеш од прва страна да читаш а не од последните 10 и ако се прочиташ и ништо не сконташ ова она ко шо пишуваш по поракиве значи не си создаден за оваа што бараш или сакаш да направиш. На тацна никој нема да ти даде се на готово па ти објаснува одново нешто што го работи неколку години и веќе е објавено овде и никој папагал нема да биде и за тоа сите те игнорираат па и јас. Татко некој да ти биде на ова страна имаш ова а на онаа ова и тоа заборави земи читај од прва па види дали ќе те бива за тоа што бараш или не
 
Последно уредено:
Член од
10 февруари 2016
Мислења
67
Поени од реакции
156
kako se dobija invite pokana za forum pitao sam
sta treba ad uradim niko ne kaze ili necete
 
Член од
16 декември 2013
Мислења
53
Поени од реакции
10
Што ќе скенираш кога веќе тие е поставено на готово? Ако си се запнал да секнираш ќе почнеш од прва страна да читаш а не од последните 10 и ако се прочиташ и ништо не сконташ ова она ко шо пишуваш по поракиве значи не си создаден за оваа што бараш или сакаш да направиш. На тацна никој нема да ти даде се на готово па ти објаснува одново нешто што го работи неколку години.
Кого да слушам еден вика на готово, друг вика земи скенирај.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom