Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 ноември 2018
Мислења
391
Поени од реакции
239
Pozdrav drustvo dali znate novi portal za domace liste forum..https://domaceliste.com/index.php ovo neradi dali ima novi forum...
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
599
Поени од реакции
1.984
Pa ovo je moj profil...sta sam lose ucinio...
Kolega @Adnan00132 Moj post se nije odnosio na tebe nego opcenito, kako vidis i sam zbog toga sam sakrio tvoj nick i prekrizio sam da ga drugi ne vide. Zelio sam samo reci da svaku nepravilnost na forumu ljudi mogu da prijave i tacno im doznacio gdje to mogu da urade. Posto to nisam mogao da slikam na svom postu morao sam da upotrjebim neki drugi.

Oprosti ako si zbog toga dozivio neku neugodnost.

Dakle ovdje:
1726717732147.png
Автоматски споено мислење:

Pozdrav drustvo dali znate novi portal za domace liste forum..https://domaceliste.com/index.php ovo neradi dali ima novi forum...
Ide sve normalno sad i nema nikakvih problema.
 
Член од
20 септември 2024
Мислења
1
Поени од реакции
1
zdravo
Dali ima neko mozda a1 explore slo, da podeli. Imam problem, jer lista, koju kupujem ili testiram, neku drugu... ima sve kanale, sto jih trebam., ali samo catchup na slo kanale filmske, slabo... trziste malo, nema interesa
Tako da ako ima neko a1 slo. Ili ako moze a1 mk, hr, srb filmski kanali sa catchup, a da moze na multisub Da prebacm na slo. Mozda bi i tako proslo

Hvala
 
Последно уредено:

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
599
Поени од реакции
1.984
Neradi vam domace liste registrovao se ali nemam mail povrtni da potvrdim
Ukoliko nije standardi mail onda moramo da odobrimo rucno, uglavnom usao sam sad i odobrio sve zahtjeve za registraciju tako da bih trebalo biti ok.
To je uradzeno radi laznih registracija i singup abuse... da ne objasnjavam dalje znas na sta mislim.
 
Член од
14 април 2019
Мислења
11
Поени од реакции
13
Zdravo, nedeljama vec trazim listu sa Sport Klub SRB 1,2 i 3, po mogucnost i Sport Klub 4K. Hocu samo da mogu da lagano gledam Formula 1 sa Srki i Pajom. Ne mora da bude cela lista, nek bude samo link sa tim kanalima, bicu vam puno zahvalan. Hvala unapred!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom