Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Javite se na PM ne ovako javno . Dvojca su vec dobili .
Автоматски споено мислење:

Lista podeljena ,sledeci put delim jednu MAC to m3u playlist.
Pozdrav svima i laku noc do sledeci put ;)
Pisi mene za tajci dva puta:)
Автоматски споено мислење:

nemoj ti nisat slikavat molim te.. ako je sa sn-om sanse da gledas nelegalno su 1 na pema 200000 :) (msm na pravi sn a ne onaj koji se iscitava iz xc ui mui panelaa.. a znam da su kod tebe sva jajca sa tri zumanjca :)
Ok kak ti velis,a sta mislis da je sn problem taj izvadit imam ja jednog prijatelja koji to vadi samo tako i uvijek izadu 3 zumanjka hahaaaa.
 
Член од
19 февруари 2024
Мислења
6
Поени од реакции
3
Pozdrav,novi sam na Vašem forum i tu sam slučajno naletio surfajući na internetu i mogu Vam reči da ste jako zanimljiva ekipa što se tiče Iptv voda.
I odmah za početak bi imao upit da li se može i kako testirati lista od art iptv.?
pošto sam negdje čitao da se samo može dobit uz preporuku..hvala

Poslano sa mog LE2123 koristeći Tapatalk
 
Член од
18 јуни 2022
Мислења
47
Поени од реакции
62
Pisi mene za tajci dva puta:)
Автоматски споено мислење:


Ok kak ti velis,a sta mislis da je sn problem taj izvadit imam ja jednog prijatelja koji to vadi samo tako i uvijek izadu 3 zumanjka hahaaaa.
imas prijatelja :) znam ja da su najmanje tri zumanjka, zato sam i rekao da ne slikavas/dokazujes dzaba.. ako vjerujes ti sam sebi vjerujem ti i ja :)
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Netko spomenu Mac lista za VLC ili ti MAC to m3u Playlist .Da pustimo ovde takvih 20-30 lista :свиркам:
Mislim da bi forum odmah otisao u PM i tako je postao kao lista sa jednom konekcijom ,nakace se vise dusa i vidis ..... ne radi celu nedelju o_O
 
Член од
16 февруари 2015
Мислења
143
Поени од реакции
262
Netko spomenu Mac lista za VLC ili ti MAC to m3u Playlist .Da pustimo ovde takvih 20-30 lista :свиркам:
Mislim da bi forum odmah otisao u PM i tako je postao kao lista sa jednom konekcijom ,nakace se vise dusa i vidis ..... ne radi celu nedelju o_O
Cepaj nisam to nikad video ako nećeš javno ti baci na pm
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
radi na mac mogu i slikat
Ради на вему само треба имати одвавеку листу.
[/SPOILER]
Автоматски споено мислење:


Ако има неко заинтересирано за заснејне стримова, словенбо локали, молим вас да ми се јавите на приватну надску.
Ako ima netko zainteresiran za razmjenu strimova, posebno lokalnih, molim vas da mi se javite na privatnu poruku.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom