Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Prijatelju sta se desilo .Zasto nedas ljudima Mac convertor ?
Barem pocasti listama ako neces drugo ;):)
Jesi stipsa :vozbud:
Pa vidiš da podeli kad ima listu, što prozivaš bezveze čoveka, mislim ok je zezati se malo ali jbg ako neko ima nešto svaka čast na tome, kao i na znanju.... Nisam ničiji advokat ali jbg nije fer da se tako prozivamo, pa majku mu valjda su prošla ta vremena kad smo vodili prepirke preko kajgane, ali uvek ću stati na stranu ljudi koji su mi pomogli u svetu iptv.
Автоматски споено мислење:

Ali eto vidim da i ti sam imaš znanje i svaka čast, skidam kapu što imaš i vremena i volje da budeš u korak sa ovim
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Pa vidiš da podeli kad ima listu, što prozivaš bezveze čoveka, mislim ok je zezati se malo ali jbg ako neko ima nešto svaka čast na tome, kao i na znanju.... Nisam ničiji advokat ali jbg nije fer da se tako prozivamo, pa majku mu valjda su prošla ta vremena kad smo vodili prepirke preko kajgane, ali uvek ću stati na stranu ljudi koji su mi pomogli u svetu iptv.
Автоматски споено мислење:

Ali eto vidim da i ti sam imaš znanje i svaka čast, skidam kapu što imaš i vremena i volje da budeš u korak sa ovim
Tebe vise muci sto sam te ignorisao ;) nisi dobijo sta si trazijo .Sa njim se salim ,zezam na osnovu onaga "ima to vec odavno" znaci nista zlonamerno .Kada on ovo prihvata kao salu neznam sta pa ti tu :(
Ali nema veze sve ono sto sam mislijo bijo sam u pravu (n) ..... tvoja mi kapa ne treba ;)
Pozdrav tebi (y)(y)
 
Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Tebe vise muci sto sam te ignorisao ;) nisi dobijo sta si trazijo .Sa njim se salim ,zezam na osnovu onaga "ima to vec odavno" znaci nista zlonamerno .Kada on ovo prihvata kao salu neznam sta pa ti tu :(
Ali nema veze sve ono sto sam mislijo bijo sam u pravu (n) ..... tvoja mi kapa ne treba ;)
Pozdrav tebi (y)(y)
Ne, ne muči me ignorisanje, zna se ko je ovde pomogao i pokazao neke stvari i uputio me tamo gde treba, oni mi i dan danas pomažu i njima VELIKO HVALA, a za ostale neka ostane tako nepoverenje, jer previše je ovo brloga u ovom iptv-u.
 

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
531
Поени од реакции
318
Raboti li olix na stb emu, neka prati nekoj mak na pp, da probam, fala

Sent from my PPA-LX2 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom