Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
11 декември 2017
Мислења
18
Поени од реакции
10
mac lista radi u sf player,u iptv extrem ucita listu ne otvara kanale nema slike izbacuje eror,nije geo blok ima li rijesenje
 
Член од
26 октомври 2019
Мислења
561
Поени од реакции
1.346
mac lista radi u sf player,u iptv extrem ucita listu ne otvara kanale nema slike izbacuje eror,nije geo blok ima li rijesenje
Probaj sa user_agent iz SFVIP... Inace,ne mozes tako gledat. Ako radi u SFVIP nije sigurno da ce radit i u drugim playerima. SFVIP je nesto posebno.
 

elmu986

BALKAN IPTV CLUB
Член од
5 мај 2016
Мислења
594
Поени од реакции
1.973
Pa naravno da je pogasio konkurenciju
Nemoze on nista pogasit,pagasio je ljudima,samo nedaj boze da sad ovo dode novo u njegove ruke jer bice dar mar za servere.Bolje da nikad ne sazna.
A koga sam ja to ugasio? I uopce da li je moguce da bilo ko na ovom svjetu ugasi nekome bilo koji iptv panel tako sto ce objaviti neku listu ?


Obojica se pucate u prsa i prezentirate kao neki strucnjaci cjelo vrjeme, a pisete stvari koje pocetnici iptv tematike znaju da nije moguce.
Znam da ne volite niti mene niti balkan iptv club ali da se blamiratei pisete takve ne istine to je van racionalnog i povjerova ce vam samo neko ko nema veze o ovom nasem iptv svjetu.
Nemam namjeru da se raspravljam ovdje sa bilo kim tako ni sa vama obojicom takodze, kritika ukoliko je konstruktivna svima je dobro dosla ali vas molim da ne iznosite ne istine i nekome stavljate stvari na teret nesto sto niko ne moze uraditi.


E cuj pogasio liste, pa koje su to liste, kako se zovu ? I na koji nacin sam ja to uradio ?



 
Последно уредено:
Член од
3 декември 2018
Мислења
513
Поени од реакции
2.881
Dobra ti je fora, ajde da nebudes sam evo jedna takva visekonekcijska sa geoblokom za neke...ko moze neka uziva...

Код:
http://alternator.pro:80/get.php?username=TeBIHlist4&password=TeBIHlist4loc&type=m3u_plus
U ptianju je IP Lock. Tako da se ove liste ne mogu ni pod razno gledati.
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
645
Поени од реакции
894
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Po ovom gore svaki server je idealan jedan bolji od drugog i sad se ti odluci hahaaa izmedu vieta,arta diogena,narodne itd itd ...... do jutra
Art,Diogen,Narodna ...... Viet TV (n) hmmmm .... nekada bio naj naj sada sa ovom konkurencijom nije niti medju prosecnima. Samo stvar ukusa.
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Art,Diogen,Narodna ...... Viet TV (n) hmmmm .... nekada bio naj naj sada sa ovom konkurencijom nije niti medju prosecnima. Samo stvar ukusa.
Nisam to ja napisao citam ono sta Elmu986 stavio u spojler one slicice pa pise za svaki server,za narodno pise sakriven ko suho zlato,tvviet nadmasuje sva vasa ocekivanja.Sad Luc Lucu ruzice cveteju hahaaaa.Najbolja mi ova za diogen lista koju niko drugi nemoze naci.
Jedino arta nema i dva brata hahaaaa.
Samo komentiram slicice u spojleru nis ne kazem sta nije tamo napisano:angel::)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom