Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

pero123

Outstanding Сasual Dating Verified Maidens
Член од
10 јуни 2016
Мислења
81
Поени од реакции
46
Hoce se neko smilovati i poslati par domacih ex-yu kanala
Hvala unapred
 
T

tissot75

Гостин
Stvarno nigdje smisla za ovo prepucavanje,mislim da bi ovaj dio foruma trebo da promjeni ime ili da otvorite novi post gdje se moze ko zeli prepucavat,svadjat itd. ili stvarno neko zeli da izgubi smisao to zbog cega smo vecina ovdje na ovom forumu ...Pozz za sve ljude dobre volje !!!
 
Член од
19 февруари 2011
Мислења
484
Поени од реакции
502
A da se ti vise manes jednom zauvjek sa ovim tvojim glupostima posto nas bas ne zabole sto se desavalo na sf.
Нема тој да се тргни од тука додека не успее со своите провокации да изнуди соодветна реакција од Дсуки,Интернатионал,Микуса1111како би добиле бан , само затоа што овие дават листи тука и на некој му го расипуваат бизнисот. Тој е наменски тука со уште 2-3 други од СФ затоа би ги замолил овие набројаните да го стават на игнор иптвкилер а на сите оние кои им смета иптвкилер предлагам да го пријават кај модераторите како би го отсраниле од форумот. Па не е нормално човек да има 40-тина постови кои сите до еден му се напад на Дсуки,интернатионал или Микуша а ништо околу темата.
 
Член од
24 септември 2016
Мислења
77
Поени од реакции
125
Zar nisi rekao jebat cu vam mamicu svima sa sf?

Da pitam administratora koji ti je obrisao post da vrati taj post ako se ne secas?

ajd bre ne lupetaj pa kad sam postavio sliku ti rece da si to sve slagao da imas a sad imas. Odluci se vec jednom jesi rodjena sa telom sirene krv ti vrela tece kroz vene pitanje jedno u zraku visi dali si musko ili nisi?




Cobance vidilo da na tom forumu postavljas liste koje rade 8 sekundi i to je zadnji login od cobance. Cobance obrisalo 10.000 takvih neki dan jer cobance poput tebe unistava te liste ili si ti cobance tolika idiotcina da jos uvek ne razumes da tu jednu listu moze da gleda jedan covek a ne tih 700 koji su ti dali like da bi vidili koje smece si danas postavio. Da ima unlike verovatno bi svi kliknuli unlike.

Bio si cobance na sf i jos uvijek si cobance a sad nam zapevaj Dok Partizan bitke bije, Hej, hej, hej, Zastava se nasa vije, Hej, hej, hej!!!
COBANCE nemas ti pojma pogledaj kad sam objavio prvi post i kolko se njih zahvalilo preko 120 000 a svi ostali nemaju ni 30 000 koji su duze tu i po nekolko godina mislim da tito nesto govori a to sto liste rade 8sec vec bi neko napisao bar jednom i nebi trcali da pogledaju sta sam objavio da im se nesvidja a ti cobance neznas ni postovati jednu listu jer coban je coban do kraja zivota bog stari hehehe[DOUBLEPOST=1475347731][/DOUBLEPOST]
Stvarno nigdje smisla za ovo prepucavanje,mislim da bi ovaj dio foruma trebo da promjeni ime ili da otvorite novi post gdje se moze ko zeli prepucavat,svadjat itd. ili stvarno neko zeli da izgubi smisao to zbog cega smo vecina ovdje na ovom forumu ...Pozz za sve ljude dobre volje !!!
Tako je to je do moderatora i admina, na onom forumu gde cobace spominje moje liste, nemam niceg osim listi znaci nijedna jedina rec o necem drugom ili komentar ISKLJUCIVO LISTE pa kome se svidja svidja , kome ne moze da ide na druge forume kao ovde i da mlatara sta hoce a da se to narodu nesvidja iz celog sveta su tu nebi bilo lajkova preko 1000 za jednu listu i to osrednju jer tu se objavljuju iskljucivo liste koje nisu bas nesto vredne ali su vredni novi serveri a ko zna to je nejemu najbitnije kad imas server lako je uci na njega i pokupite sve ostale liste koje netraju po 8secc sto kaze cobance i slaze dok netrepnu i jos nesto Cobance ima dislike ali ga ti neznas koristiti idi i cuvaj ovce nije za tebe pc
 
Последно уредено:
Член од
16 септември 2016
Мислења
96
Поени од реакции
98
COBANCE nemas ti pojma pogledaj kad sam objavio prvi post i kolko se njih zahvalilo preko 120 000 a svi ostali nemaju ni 30 000 koji su duze tu i po nekolko godina mislim da tito nesto govori a to sto liste rade 8sec vec bi neko napisao bar jednom i nebi trcali da pogledaju sta sam objavio da im se nesvidja a ti cobance neznas ni postovati jednu listu jer coban je coban do kraja zivota bog stari hehehe
Cobance i ti volis brojeve i da ti se zahvaljuju i govore ti kralju? Pa cobance ne kazu ljudi hvala jer si im pomogao, ja idiota, znaci Boze.
Ljudi kazu hvala i kliknu like jer im ti cobance ne das da vide sta si postavio dok ne kliknu hvala i like. To ne znaci da im se svidja to sto si postavio. Primorao si ih da kliknu a tek onda mogu da vide a ne postoji opcija unlike inace bi imao 0 zahvala jer vecina toga i ne radi.

Mislis da Tito nesto govori?
Puko si ti kao lubenica.
 
Член од
24 септември 2016
Мислења
77
Поени од реакции
125
Cobance i ti volis brojeve i da ti se zahvaljuju i govore ti kralju? Pa cobance ne kazu ljudi hvala jer si im pomogao, ja idiota, znaci Boze.
Ljudi kazu hvala i kliknu like jer im ti cobance ne das da vide sta si postavio dok ne kliknu hvala i like. To ne znaci da im se svidja to sto si postavio. Primorao si ih da kliknu a tek onda mogu da vide a ne postoji opcija unlike inace bi imao 0 zahvala jer vecina toga i ne radi.

Mislis da Tito nesto govori?
Puko si ti kao lubenica.
nije tacno to je samo statistika pisu mi njih na hiljade i traze nesto sto nije objavljeno i naravno neki dobiju za koje smatram da su vredni a oni hoce li lajkovati ili ne bas me za to zabole k.....[DOUBLEPOST=1475348162][/DOUBLEPOST]a sad bi admin konacno trebao reagovati i banirati prvo mene pa onda cobance i jos par njih jer ovde nije ni mesto ni vreme za kojekake gluposti i raspravke vec mesto za objavljivanje listi
postoji drugi deo foruma verovatno nemam pojma gde se to moze raditi i caskati
 
Член од
16 септември 2016
Мислења
96
Поени од реакции
98
nije tacno to je samo statistika pisu mi njih na hiljade i traze nesto sto nije objavljeno i naravno neki dobiju za koje smatram da su vredni a oni hoce li lajkovati ili ne bas me za to zabole k.....[DOUBLEPOST=1475348162][/DOUBLEPOST]a sad bi admin konacno trebao reagovati i banirati prvo mene pa onda cobance i jos par njih jer ovde nije ni mesto ni vreme za kojekake gluposti i raspravke vec mesto za objavljivanje listi
postoji drugi deo foruma verovatno nemam pojma gde se to moze raditi i caskati
Slazem se, prvo tebe pa onda mene, onda one dve devojke.
Znaci nas 6 ban.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom