Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
16 септември 2016
Мислења
96
Поени од реакции
98
pa pročitaj par postova prije,e to ne bude išlo baš tako....[DOUBLEPOST=1475278733][/DOUBLEPOST]ako se takve stvari toleriraju....jebeš takav forum,da te netko vrijeđa,ali dok ne pronađem ovu-ovoga,nemam mira,i onda se brišem s vašeg foruma....jer nema poštivanja,ni bilo čega drugog,nađi mi moj post,gdje sam ja netkoga uvrijedio,pogotovo na ovakav način....e zato postoje admini,da se ovakve stvari ne događaju,a vi brišete slike,koje netko postavi....[DOUBLEPOST=1475278861][/DOUBLEPOST]a,ti ako si admin,znaš tko je ana90,ako ne objaviš,ja ću do jutra....to mi je zadatak....
Ma pusti bre to, ljudi koriste proxy, vpn, nemoj da zavrsis u Kini. Do jutra neces pronaci nista a ni za 7000 godina. Nije ovo CSI. Nego tabletu za smirenje i u krevet. Pusti ljude da govore koji god jezik zele. Samo nacionalista ce reci da ne zna makedonski, bugarski, cirilicu itd.
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Nisam ja admin vec obican clan ujutru ste rekli da ce ove svage prestati-uvece opet isto dokle te svage neznam ipak je tema o iptv nije da bi vi dokazali ko je jaci.5 strana sve vase svage.Eovo mi reci po cemu si ti bitan a ja nebitan to me zanima jel ovo je uvreda ja te nisam uvredio nikada ni tebe ni bilo koga na kajgani.
 
Член од
16 септември 2016
Мислења
96
Поени од реакции
98
ma o čemu ti pišeš,netko mi jebe majku i ti to toleriraš,i ti si admin,pa znaš i sam,da vrijeđanje po bilo kojoj osnovi,zna se koju su sankcije,nađi ni jedan moj post,gdje i s čime sam ja nekoga uvrijedio
ti malo pozornije čitaj što se piše,ali ti nisi bitan,ja znam gdje ću dobiti odgovor i to ubrzo....ja nisam na ovom forumu da mi netko piše da mi moja majka puši kurac,koju sam pokopao prije par mjeseci,e,ako se to tolerira,svaka vam čast....a,ja preko toga ne prelazim,pa makar,cijena nije bitna....
Prijavi administratoru. Dsuki je psovao majku svima sa SF u jednom postu ovde i obrisan mu je post.[DOUBLEPOST=1475280142][/DOUBLEPOST]
Nisam ja admin vec obican clan ujutru ste rekli da ce ove svage prestati-uvece opet isto dokle te svage neznam ipak je tema o iptv nije da bi vi dokazali ko je jaci.5 strana sve vase svage.
Mikusa je kriv.
 
Член од
11 декември 2012
Мислења
1.073
Поени од реакции
596
Stisnuo boki 71 i odvelo me na SF.I zamisli aj reko da vidim sta ima na forumu vidim uvjek o sf pricate.Idem u temu iptv provajdere i zamisli topla voda,morate biti registrovani bla bla i sve ostalo-a ovde sasvim drugacija zamisli admini i moderatori su na sf,koji verujem znaju koko se postiraju bilo da su liste ili linkove van foruma,ovde i linkove i liste pustaju bez nicega bilo da je citat il code.[DOUBLEPOST=1475285437][/DOUBLEPOST]Zoki nije mi odgovorio zasto je on bitan a ja nebitan.On je clan na kajgani od 2016,a ja sam od 2012.Ako je bitan sto je uzeo liste od m3uliste.pw i stavio ovde to je druga stvar.Al neka svako ima svoje mislenje i misli da zna sve.Ja da sam admin bi ostranio svakoga,ko kaze da je kajgana pederski forum jebes forum i tako to.Nekoliko puta je reno da mu nije stalo do kajgana,al ipak navrati vrlo cesto na kajgana.
Sto dobre slike ima na kajgana a vi slikate Iptv programe koji su hd i ove su hdipol.
http://forum.kajgana.com/gallery/albums/Женски-со-зизги.614/
 
Последно уредено:
Член од
24 септември 2016
Мислења
77
Поени од реакции
125
A na osnovu čega sad imaš lošije mišljenje.
opet sota sa drugim nikom[DOUBLEPOST=1475315738][/DOUBLEPOST]
Napisat cu ja esej o ovom mikusa da vide ljudi koji je to idiotcina. Na svakom forumu na kojem sam ga vidio ljude vredja i zove coban. Izgleda da ga koreni vuku jer kako kazu lako je seljaka isterati iz sela ali je tesko isterati selo iz seljaka.
cobance
nisi ti za eseje ti si za ovce
 

bobanku

Macedonia timeless
Член од
16 септември 2012
Мислења
2.087
Поени од реакции
2.048
hepi radio
Код:
http://radiostream.neotel.mk:8000/streetfm
 

Kajgana Shop

На врв Bottom