Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 август 2022
Мислења
13
Поени од реакции
23
Uzmite kokice, predstava je prava pocela
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.861
Поени од реакции
3.103
molio bi admina da sankciobise ovog vuse vredjanje privatno evo da vidite posle necu da budem kriv jer on je sa balkan iptv club forum gde postavjaju liste i sve pogasise drugo stave 100 posta d aimas da bi video link posle kada dostignes 100 posle stavjaju 150 i na kraj te blokiraju sada place sto mu necu dam skener molio bi admina da upozori ovog idijota Прегледај го приврзокот 423889
Автоматски споено мислење:

da neispadne posle zlocko bredja evo admine sta saje gopodin papa
Автоматски споено мислење:

Прегледај го приврзокот 423890
Автоматски споено мислење:

evo sad sam pustio skener da vidite Прегледај го приврзокот 423891
Zar ti misliš da bilo tko tebi vjeruje da si napravio skener za sve servere na dugme.
Tako nešto nepostoji (još). Pokazuješ tu neke slike servera i listi i trudiš se nekog mulca oderat za para. Svašta. Pustii ljide na miru. Teško zarađeni novac koji svima treba se ne krade.. Nije lijepo.
 
Член од
15 февруари 2013
Мислења
78
Поени од реакции
95
Zloćko haker hahaha.Nepismeni čoban koji već deset godina pokušava da prodaje po netu ono što mu daju ili ukrade po ovakvim forumima.
HAKER....hahaha.Pa on ne zna sva slova niti prostoproširenu rečenicu da sastavi.
On je i onaj djordjekaradjordje.Bio je tu na forumu do skora.
 
Последно уредено:
Член од
8 април 2017
Мислења
1.861
Поени од реакции
3.103
JESI TI NORMALAN STA PRICAS JA TI AKZEM RADI STO POSTO SKENER
Автоматски споено мислење:

Прегледај го приврзокот 423897
EVO NOVO SKENIRANJE
Автоматски споено мислење:

Evo tutorijal kako radi neplasite se ni ono sto sma se zazao malo nije virus ov je video pa pogledajte video za skener
Автоматски споено мислење:

Dux idi kod elmu tamo si aktivan kako vas nije sramota zbogovih ljudi sve ste pogasili samo da odbijete vip kod elmu znaci svi serveri ste pogasili mesto objavis jedan link i to je to nego sve takmicite se sa onog ivana i onog iz makedonije ko ce dobiti nagradu jednu listu a imate skenirate ih na tone sada sipak kako ste glupi taj elmu vas nasamario jer ima svoj server i zaradjuje na tome a vi sada ce gledate crno i ovo da ti kazem znas ovaj program koji je napravio _XC_Exploit_by_M1S4 ja i moj priljatej iz vranje samo da znas testirali smo njegov server gde ima propust a onaj majmun elmu ga prodavao jer smo ga izbacili ljudi da imaju d agledaju obvde u yugu ne ovi gastajbateri e to je to sad sam odradio i ovaj a necu hocu moj trud da naplatim a ti se jos takmici kod elmu na balkan iptv club sranje od forum jer tamo se stavja 100 posta da bi video link kada dodjes do 100 onda 150 jer takvi su ljudi jng i cim vide d aneko zna da radi sa iptv onda se svadjaju kao ovo govno sto mi pise na pp ali necitam brisem to govno odmah na pp toliko pa ljudi nek kazu dali sma upravu mesto da dajete nekom na pp da gleda vi sve izbacite koliko sma tamo dao na pp odmah izbace na post exyu znaci govna ste tamo na balkaniptv club.Toliko ko hoce ce se javi ko nece nemora se javi toliko .
slušaj, ti stalno lažeš. ajde nađi tamo kod elmu gdje kažeš da se takmičimo barem dvije liste koje sam ja stavio javno. NEMA.
a ovo nije skener već program koji provjerava već nađene liste dali su validne.
ta slika upravo to dokazuje.
 
Член од
15 февруари 2013
Мислења
78
Поени од реакции
95
Evo ga boki debil haha hajde jagakte me znaci kog kudis zna nesto haha bokidebil
Pa ti svojim rečenicama sam pokazuješ ko je debil.
slušaj, ti stalno lažeš. ajde nađi tamo kod elmu gdje kažeš da se takmičimo barem dvije liste koje sam ja stavio javno. NEMA.
a ovo nije skener već program koji provjerava već nađene liste dali su validne.
ta slika upravo to dokazuje.
Zloćko je jedan običan sitan prevarant i lažov.
Nemojte više da se ložite na njegove postove,samo ga zaobiđite.
 
Член од
15 јули 2007
Мислења
15.299
Поени од реакции
7.778
Ја има ли некаде Smart IPTV целосно бесплатна да се симне?
 
Член од
12 август 2020
Мислења
64
Поени од реакции
64
Smart IPTV ne sum nasol dosega besplatna, mislam deka life time e 5.49 evra. Jas ja imam na samsung tv i funkcionira dobto, no so poveke listi mi e sonitelna, iako gi podrzuvam barem kaj mene ne pokazuva sekoja lsta posebno, tuku preku nekoi tabovi. Aplikacijata e top vo odnos na brzinata i kvalitetot na slikata, no vo odnos na podrzuvanje na poveke listi, malku mi e somnitelna. Inaku listite se dodavaat kako m3u file ili mru url, a podrzuva i epg.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.861
Поени од реакции
3.103
Прегледај го приврзокот 423967
Автоматски споено мислење:

Hajde balkan lizo kurci na elmu hajdemo sada na taj forum malo da vam budem nocna mora kao da sam vam karao zene svako vece toliko me mrzite hahaha kako se dopisuju svi evo vam dokaz da su bolenici
Автоматски споено мислење:

Boki cigance malo iz knjazevca evo ti malo ano panel i uzivaj dok geda sliku hahah to sada sam hakovao hahaha
Автоматски споено мислење:

Hahah vidi boki i kerusa udruzili se protiv mene jer ih placa elmu hahaha hajde dusice moje vreme je za cucek ceka vas moj alatka da cuclate hajde dodjite nemoj se stiditi ovaj bojan je cigance nase iz knjazevca pa je dobar da se proda za pet banke hahaha al ga guze ustase i muslimani hahahah sad je podmazao guzuu sa loj i o n je musliman ciganski hahaha boki koki zvacemo te sada tako hajde idemo na balakan iptv club hahahaha jebo vas zlocko sada ncna mora vam je nemozete pisati nema svrhe sa ova bolesnika dva pisati evo vam za kraj slika vasa
Автоматски споено мислење:

Dva majmuna u dogovru boky i kerusa
A ŠTO SI MI POSLAO VIRUS?
jel ti misliš da sam ja od jučer pa da to pokrenem popratnom exe datotekom što si mi poslao?


# -*- mode: python ; coding: utf-8 -*-


a = Analysis(
['zlocko.py'],
pathex=[],
binaries=[],
datas=[],
hiddenimports=[],
hookspath=[],
hooksconfig={},
runtime_hooks=[],
excludes=[],
noarchive=False,
optimize=0,
)
pyz = PYZ(a.pure)

exe = EXE(
pyz,
a.scripts,
a.binaries,
a.datas,
[],
name='zlocko',
debug=False,
bootloader_ignore_signals=False,
strip=False,
upx=True,
upx_exclude=[],
runtime_tmpdir=None,
console=False,
disable_windowed_traceback=False,
argv_emulation=False,
target_arch=None,
codesign_identity=None,
entitlements_file=None,
 

placeb

place_b
Член од
21 јуни 2016
Мислења
3.370
Поени од реакции
3.162
Дај бе банирајте го злочкото, преку таквото од такви ликови.
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.861
Поени од реакции
3.103
nisam lud. jel vidim šta je to. pošalji odkodirani exe file
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.861
Поени од реакции
3.103
hahah ,ogu ti mjaku bugarsku baginar i sestru i zenu ali sa kurcinu moju hahaha
Автоматски споено мислење:


ceo a;at da ti posajem hajde dati dam hoces stavrno mislim javi mi se na pp
OTVOREN DA GA MOGU KONTROLIRATI
Автоматски споено мислење:

hahah ,ogu ti mjaku bugarsku baginar i sestru i zenu ali sa kurcinu moju hahaha
Автоматски споено мислење:


ceo a;at da ti posajem hajde dati dam hoces stavrno mislim javi mi se na pp
OTVOREN DA GA MOGU KONTROLIRATI
 
Член од
8 април 2017
Мислења
1.861
Поени од реакции
3.103
Eto znao sam. samo lijepi slike i šalje viruse. da mi je posalao normalan otvoren program rekao bi istinu da valja.
on meni šalje kriptirani exe file sa dodatkom iz kojrg je sve jasno. ništa drugo nego muljator.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom