Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 април 2017
Мислења
1.842
Поени од реакции
3.093
Imaš ŽIVOT al nemaš dns od nedlion-a
Ti ni meznaš šta meni treba. Vjerovatno bi mi poslao od xc običan portal c
Eto vidis u tebe je problem i tvojem ponasanju .
Radim isto ono sto i ti radis.Kada neko pita imate li ovo ili ono .... ti se javis ja imam i prisutis se ili pametujes.
Sto se mene tice mozes ovde objavit adresu i tako slabo ga pratim .
Kada smo kod , SF_a jesil promenio status ili primanje u ViP ne ide bas glatko ,mozda treba da podmazes :pos:
Samo da dodam ,oni koji stvarno to zasluzuju odma su dobili novu adresu ,necu ja to sa sobom poneti na putovanje kao sto sam naveo ,slabo ja to pratim ako nema nesto u 4K ili ti u UHD (y)
Imam adtesu. Ne trebaš više pametovati.. Bilo je pitanje da uštedim na vremenu.
Oni koji zaslušuju gledaji i dva brata na user pass, bitku, zdravu, global, gradinu i sve ostalo, art itd a ti zajebavaj i dalje. Ajd bog.
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
Ti ni meznaš šta meni treba. Vjerovatno bi mi poslao od xc običan portal c
Imam adtesu. Ne trebaš više pametovati.. Bilo je pitanje da uštedim na vremenu.
Oni koji zaslušuju gledaji i dva brata na user pass, bitku, zdravu, global, gradinu i sve ostalo, art itd a ti zajebavaj i dalje. Ajd bog.
Sve to gledam i ja ;) samo kako sam naveo ako nema 4K i UHD sadrzaje nije mi interesantno .
Rekao si da ces ovde postavit adresu u inat moj ..... cekamo .
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
Последно уредено:
Член од
27 февруари 2017
Мислења
893
Поени од реакции
3.741
= placa = micamaca = tesla77 = tsp-pro и сите со .work освен последниот. Разликата е што нема сега ministra портал.

И што е сега кавгата околу еден сервер? Голема работа :).
ma bitno da se zabavljamo.
 
Член од
13 ноември 2016
Мислења
526
Поени од реакции
1.126
Saskon...ma nek se samo talasa da zivne forum ;) .Ono sto se gleda ne deli se...a ima jos dva servera sem navedenih...
 
Член од
7 февруари 2021
Мислења
477
Поени од реакции
681
= placa = micamaca = tesla77 = tsp-pro и сите со .work освен последниот. Разликата е што нема сега ministra портал.

И што е сега кавгата околу еден сервер? Голема работа :).
I dalje je ministra portal i dalje su macovi od nedliona validni.Kao sto ti pisao kljuki ,samo da se zabavljamo ,jer ovaj deo foruma je postao kao na sprovodu ,zakopu ,postovi tu i tamo kao raspored casova ,izmedju njih veliki i mali odmor .
 
Член од
7 октомври 2020
Мислења
271
Поени од реакции
388
Palača je dobar server ali im nažalost hbo u sd rezoluciji, videoteka je dosta dobra pa ih to izvlači.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom