Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
Jutro, vratili smo se! Ajd ako može neka preporuka za kolko toliko stabilni exyu portal, do sad sam koristio dobru zabavu, al me izludjuje na tivimateu.
 
Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361
Jutro, vratili smo se! Ajd ako može neka preporuka za kolko toliko stabilni exyu portal, do sad sam koristio dobru zabavu, al me izludjuje na tivimateu.
nema više stabilnih, i do juče stabilni, više nisu danas ... tako je to sa iptv
i kad kupiš pretplatu na neki, strimovi često prekidaju, kasne i po 1-2 minuta, seckaju, a nije do tebe, hardvera ili interneta
recimo, nikad se ne sekiram ako propustim neki gol .. odem na bossna-cafe i pogledam jer njihovi sportski kanali strimuju sa zakašnjenjem od 2 minuta
 
Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
Ma nije da nemam sto gledati, nego nisam u toku, nisam skenirao ništa skoro godinu dana, OB nisam nikad ni upogonio, sa stormom sam uspio iskenirati sto mi je trebalo... Al zastite se poboljšale i tako to... Placa mi je ok alternativa zabavi, al isto zna zahebavati, reset routera u većini slučajeva sve rješava, slučajno naletio na boomtvat koji gotovo stalno radi ok sa tivimateom, pa pitam za savjet iz iskustva koji su vam se serveri pokazali kolko toliko stabilni? Svjestan sam ja da kod ilegale nema 100% stabilnosti... Da se razumijemo :p
Ako ima kakav server, a da nije previše javan, da se ne bi silovao, može i pm

 
Член од
3 март 2017
Мислења
31
Поени од реакции
4
Ma nije da nemam sto gledati, nego nisam u toku, nisam skenirao ništa skoro godinu dana, OB nisam nikad ni upogonio, sa stormom sam uspio iskenirati sto mi je trebalo... Al zastite se poboljšale i tako to... Placa mi je ok alternativa zabavi, al isto zna zahebavati, reset routera u većini slučajeva sve rješava, slučajno naletio na boomtvat koji gotovo stalno radi ok sa tivimateom, pa pitam za savjet iz iskustva koji su vam se serveri pokazali kolko toliko stabilni? Svjestan sam ja da kod ilegale nema 100% stabilnosti... Da se razumijemo :p
Ako ima kakav server, a da nije previše javan, da se ne bi silovao, može i pm

ja mislim da je to do maka, ne toliko do servera.
ako pogodis korisnika koji placa, a ne gleda.
ja imam placeno najjeftiniji paket iz kine i radi mi bolje nego bilo koji kradeni domaci
 
Член од
30 декември 2017
Мислења
198
Поени од реакции
107
E, to... Kak veliš, do mac-a je najčešće problem, al kolko sam skužio, ima servera koji ne reagira banom odmah ako je nakaćeno više korisnika na isti Mac, to bih potkrijepio kad su bili popularni oni kodi buildovi gdje je bilo i stotine korisnika nakaćeno na isti Mac pa nije bilo trenutnog bana, istina da je stekao i nije predugo radilo, al nije momentalno zastekalo....
 
Член од
24 јули 2016
Мислења
2.456
Поени од реакции
4.009
Jutro, vratili smo se! Ajd ako može neka preporuka za kolko toliko stabilni exyu portal, do sad sam koristio dobru zabavu, al me izludjuje na tivimateu.
Sve ti stabilno svi serveri,sve radi fenomenalno i sve se gleda.Iako gos.Elmo i gos.Lastor misle
da samo oni imaju.E gospoda iz balkan kluba trebate jos puno puno ucit.
Автоматски споено мислење:

nema više stabilnih, i do juče stabilni, više nisu danas ... tako je to sa iptv
i kad kupiš pretplatu na neki, strimovi često prekidaju, kasne i po 1-2 minuta, seckaju, a nije do tebe, hardvera ili interneta
recimo, nikad se ne sekiram ako propustim neki gol .. odem na bossna-cafe i pogledam jer njihovi sportski kanali strimuju sa zakašnjenjem od 2 minuta
Ja ti se kunem da nista ne stuca.Sve je stvar kako se gleda.
 
Член од
10 јули 2010
Мислења
2.914
Поени од реакции
4.013

Attachments

Член од
30 јануари 2020
Мислења
386
Поени од реакции
361

Kajgana Shop

На врв Bottom