Интернет радио и телевизија (стримови, прашања, генерална дискусија...)

Член од
8 јуни 2019
Мислења
316
Поени од реакции
321
Ima li ko ispravan openbullet koji god da skinem neće da ga uopšte pokrene, ne znam da li je do samog windowsa, nemam pojma.... antivirusi ništa ne detektuju niti su mi izbrisali... u čemu je fora ne znam... pa ako može samo link, hvala
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
Прегледај го приврзокот 317480


Hocu da probam ovaj aplikacije.

Kako da pocnem ako nemam listu
(kao u slike korak 1.) ?


Ostalo sve sam razumijo. Korak 2. i 3.


Radujem se korisnim odgovorima
Ти треба готова (udpxy) листа. Пример Т2, exenet siol ... Без готова листа програмата е бескорисна.
Скенира цел ранг адреси на одреден (зададен) порт.
Што се однесува до мене подобар е wotweb.
 
Член од
24 мај 2016
Мислења
14
Поени од реакции
4
Ти треба готова (udpxy) листа. Пример Т2, exenet siol ... Без готова листа програмата е бескорисна.
Скенира цел ранг адреси на одреден (зададен) порт.
Што се однесува до мене подобар е wotweb.
Nasao sam adresu, i znam da ima Kanalove . Kako mogu da skeniram i sa kojim programa? Koji opcije ima... Hvala
 
Член од
9 декември 2019
Мислења
110
Поени од реакции
140
pitanje za znalce: jedna lista mi odjednom ne radi na iptv extreme, dok u drugim aplikacijama i dalje radi?
do čega bi moglo biti?
 
Член од
30 јануари 2021
Мислења
105
Поени од реакции
89
pitanje za znalce: jedna lista mi odjednom ne radi na iptv extreme, dok u drugim aplikacijama i dalje radi?
do čega bi moglo biti?
Clear application cache,Ali prvo spremi backup , pa očisti predmemoriju,Isto tako mozeš obrisati crash file u datoteci, Najlakše je preinstalirati ali pre toga uradi backup za liste
 

saskon

Член од
22 август 2008
Мислења
2.225
Поени од реакции
5.452
Hvala druze, mogu li dobijet link da skidam taj program?

Izgleda tacno sto sam trazio...
Има понови верзии, ова јас го користам 0.4.7 r2. Добар е за скенирање.
Код:
https://www.mediafire.com/file/biq9i1v1vb1w290/simpletv_0.4.7_r2_setup_%2528vlc_2.0.5%2529.zip/file
 
Член од
27 февруари 2017
Мислења
112
Поени од реакции
290
Ima li ko ispravan openbullet koji god da skinem neće da ga uopšte pokrene, ne znam da li je do samog windowsa, nemam pojma.... antivirusi ništa ne detektuju niti su mi izbrisali... u čemu je fora ne znam... pa ako može samo link, hvala
Idi na postavke od antivirusa i dozvoli exe od OB, da moze otvarati.
Pozdrav
 
Член од
9 декември 2019
Мислења
110
Поени од реакции
140
Clear application cache,Ali prvo spremi backup , pa očisti predmemoriju,Isto tako mozeš obrisati crash file u datoteci, Najlakše je preinstalirati ali pre toga uradi backup za liste
sve napravio kako ste napisali i ništa nije pomoglo. samo još nisam otkrio gdje u kojoj datoteci je taj crash file.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom